Állás

2023.05.08. 17:26

Nemzetközi közúti fuvarszervező/ Zalaegerszeg

ÜGYFELEINK EURÓPA-SZERTE A KÖZÉPPONTBAN VANNAK!

FELADATOK

· Nemzetközi komplett-, és részrakományos fuvarok szervezése

· Megbízások (export, import) önálló, A-tól Z-ig történő lebonyolítása

· Fuvarfeladatok tendereztetése

· Napi kapcsolattartás a fuvarozókkal és ügyfelekkel

· Ügyfeles árajánlatok kidolgozása, adminisztrációja, nyomon követése

AMIT KÍNÁLUNK

· Stabil munkahelyet egy nagy múltú nemzetközi logisztikai cégnél

· Felelősségteljes és szakértői munkakört kellő mozgástérrel

· Szakmai fejlődési lehetőséget

· Versenyképes fizetést és béren kívüli juttatásokat

· Modern munkakörülményeket

· Fiatalos munkahelyi légkört

· Munkavégzés helye: Zalaegerszeg-Ságod

· Munkaidő: (H-P) 8:00-16:30

ELVÁRÁSOK

· Közúti fuvarszervezésben szerzett tapasztalat

· Naprakész piacismeret (fuvarozók, versenytársak, árak)

· Aktív társalgási szintű angol nyelvtudás

· MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete

· Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség

· Rugalmasság, önállóság és magabiztos fellépés

· Megoldásorientált, határozott, proaktív személyiség

· Ügyfélorientált szemlélet, elkötelezettség

· Stressztűrő képesség

· Összefüggésekben gondolkodó személyiség, aki a vállalatcsoport hálózati előnyeit lokálisan is kamatoztatni tudja

· Csapatszellem

· Meglévő kapcsolatrendszer fuvarozói körrel előnyt jelent

* A GW egyenlő elbánást biztosít minden munkatársának, nemtől, vallástól, szexuális beállítottságtól, etnikai hovatartozástól, nemzetiségtől, kortól, politikai nézettől, szakszervezeti tevékenységtől vagy csökkent munkaképességtől függetlenül. A konszern kulturális sokszínűségét gazdagságnak tekinti.

Gebrüder Weiss saját leányvállalatokból és partnerekből álló átfogó hálózatán belül ügyfelei számára zökkenőmentes szolgáltatást kínál bejáratott indításokkal, vonzó menetidőkkel, meghatározott minőségi színvonalon. Legyen részese Ön is ennek a több, mint 550 éves múlttal rendelkező, határokon átívelő, világszerte 180 telephellyel rendelkező hálózatnak! Sikerünk közös, hiszen szívügyünk!