2013.05.07. 16:09

Duatlon: egy ezüst és két bronz

Nagykanizsa - A nagykanizsai TRI-CO Triatlon Klub versenyzői is részt vettek a Somogy megyei Kaszón megrendezett sprint távú ob-n.

Az 5 km futásból, 20 km kerékpározásból és 2,5 km futásból álló országos bajnokságon, az egyes korcsoportok és korcsoportok szerint kihirdetett küzdelmekben remek eredményeket értek el a kanizsaiak.  A 35-39 évesek között Csőgör Marcell kilencedik lett, a 40-44 éveseknél  Vránics László harmadik, míg Csőgör Péter tizennegyedik helyet szerzett. Az 50-54 évesek kategóriájában Korcsmárosné Vig Rozália ezüstéremmel lett gazdagabb, Tóth Vilmos tizenegyedikként ért célba, míg az 55-59 évesek versengésében Benedek János harmadikként zárt.