Nagykanizsa

2013.05.04. 14:07

Nagykanizsa - ballagók névsora képpel

Zala megye ballagói - Nagykanizsa

Batthyány Lajos Gimnázium és Egészségügyi Szakközépiskola

Ballagók:

12/A – 1. sor: Horváth Teodóra, Cseszkó Delinke Júlia, Sárdi Mercédesz Mira, Fenyvesi Dóra Éva, Leibinger Adrienn Anett, Szilágyi Bernadett,Kovács Dorina, Czigány Nóra;2. sor: Horváth Eszter, Szokol Krisztina, Kovács Dóra, Sneff Regina,Takácsné Róka Katalin (osztályfőnök), Gréger Zsófia, Kiss Klaudia,Füle Nóra Veronika, Krausz Bernadett;3. sor: Németh Babett, Molnár Damján, Kupó Márton, Nyizsnyik Bence, Orbán Balázs, Tikos Gergő, Dabi Zsófia Borbála; 4. sor: Tamás Tamás, Gróf Olivér, Végvári Tamás,Cser Balázs, Tóth Máté, Biró Bence, Takács Kristóf. A képről hiányoznak: Balogh Benedek András, Dencs Bence, Fellegi Áron

12/B – 1. sor: Várnagy Anna, Kovács Enikő, Nagy Renáta, Svélecz Klaudia, Zsuppán Patrícia, Makai Felicia; 2. sor: Sütő Luca, Nagy Zsanett, Nándori Luca, Jakabfi Angelika, Somogyi Krisztina, Radák Xénia, Balogh Melinda; 2. sor: Domina Balázs,Gócza Gergely, Szalai Gabriella (osztályfőnök), Dugmanics Zoltán, Fekete Dániel; 3. sor: Ünnep Kristóf, Rétei Richárd, Magyar Martin, Lukács Márton, Gál Zsolt, Csaplár Dávid. Aképrôl hiányoznak: Baraniuk Bálint, Dávid Szilveszter, Mészáros Kristóf

13/C – 1. sor: Szabó-Thomka Hanna, Vuk Vivien, Sipos Martina, Berecz Mónika (osztályfőnök),Farkas Csilla, Horváth Zsuzsanna, Hegyfalvi Dóra; 2. sor: Lengyeltóti Réka, Csendes Éva, Kanizsai Anett, Havanecz Bianka, Lengyel Lilla, Steinhardt Petra, Szatmári Lilla; 3. sor: Buksa Petra, Petrovácz Petronella, Zsigmond Fanni, Nagy Zsófia, Oláh Anett, Huszár Nóra, Kiss Gréta; 4. sor: Vig Dániel, Szolnoki Bence, Poszovecz László, Ménesi Zoltán, Király András, Kucsebár Dávid, Rodek László

12/D – 1. sor: Sziva Bernadett, Kónya Alexa, Lukács Elizabet, Vadász Kinga, Kápolna Éva, Szermek Ágnes Dóra, Valler Viktória, Rajnai Kamilla, Léránt Vivien; 2. sor: Óvári Andrea, Hajdu Viktória, Kuzma Kata, Péter Ramóna, Dobó István (osztályfőnök), Berke Fruzsina, El-Khatib Jázmin, Horváth Pálma, Somogyi Viktória; 3. sor: Pintér Péter, Kovács Dániel, Kocsis Tamás, Mirkó Dániel, Draskovics Márk; 4. sor: Gilitsch Gergő, Szilágyi Dezső, Gombos Dávid, Csuha Péter, Császár Bence, Poszavecz Roland, Göncz Gábor Balázs.A képről hiányzik: Sernek Dóra, Szlávecz Tamás, Takács Alexandra, Takács Tamás

12/E – 1. sor: Géczi Laura, Bellovics Melinda, Kanász Kitti, Lutor Katalin, Járnecz Edina (osztályfőnök), Kodella Kitti, Noll Regina, Dominkó Nikolett, Nagy Lujza; 2.sor: Kovács Dorottya, Somogyi Nikolett, Bedi Blanka, Németh Gabriella, Keglovics Réka, Tóth Eszter, Böröndi Bianka, Mátyás Katalin, Szatai Evelin; 3. sor: Fülöp Lilla,Hetési Bianka, Beck Laura, Gór Annamária, Gyurkó Gréta, Farkas Zsófia, Piskor Fanni;4. sor: Szabó Zoltán, Majoros Meliton, Árkus Péter, Horváth Bálint, Lukács Martin

12/F – 1. sor: Geiszl Dorottya, Horváth Anikó, Komlósi Barbara, Hauck Jacqueline-Marie, Szücs Barbara, Tkálecz Zsófia, Szabados Kitti; 2. sor: Szmodics Veronika, Marton Zsófia, Dömötör Bettina,Bedő Beatrix, Kovács Lívia (osztályfőnök), Bohár Bianka Sára, Szalóki Fanny, Böjti Boglárka, Kiss Aliz; 3. sor: Péntek Bence, Vékási Vanda, Babati Edina, Várkonyi Dana, Bognár Fanni, Fecske Bettina,Harangozó Hanna, Nagy Gábor; 4. sor: Göbölös Kristóf, Heller Zoltán Péter, Nagy Kristóf Attila, Lőrincz Bence, Bálló Ákos Marcell, Makár Bálint, Popovics Bence, Balázs József

Piarista Általános Iskola, Gimnázium, Diákotthon

Ballagók:

12/VI – 1. sor: Szalai Dóra, Bodó Veronika, Parti Kata, Molnár Evelin, Szokol Vivien; 2. sor: Egyed Dániel, Tóth Barnabás, Kamenár Márk, Ceglédi Zsolt, Palkó Krisztián; 3. sor: Kancsár Marcell, Bedők Péter, Sáfár Csaba; 4. sor: Meleg Sándor Máté, Farkas Richárd, Szokol Kristóf, György Péter István; 5. sor: Léránt Mátyás,Takács Dávid Péter, Nyeste Pál (osztályfőnök), Ihász Bence, Haracsi Richárd

13/4 – 1. sor: Pető Noémi, Dudora Henrietta, Kanizsai Laura, Baumann Éva (osztályfőnök), Kálmán Alexandra, Gróf Alexandra, Tánczos Adrienn; 2. sor: Szabó Veronika, Várnai Júlia, Bánhidi Veronika, Szita Klaudia, Tóth Gabriella; 3. sor: Rachler Áron, Sifter Dániel, Farkas Attila, Somogyi Bálint, Badó Dávid; 4. sor: Vugrinecz Mátyás, Mészáros Bence, Balogh Benjamin, Dencs Dániel,Kiss András; 5. sor: Horváth Angelus, Farkas Tamás, Pálfi György, Uzonyi Máté, Szalay András

Dr. Mező Ferenc–Thúry György Gimnázium és Szakképzô Iskola – Dr. Mező Ferenc Tagintézmény

Ballagók:

13/A – 1. sor: Balaton Viktória, Papp Nikoletta, Molnár Nanetta, Sági Erika (osztályfőnök), Németh Bianka, Varga Petra, Jagarics Anett; 2. sor: Kőnig Barbara Anna, Tihanyi Alida, Patai Zsófia,Varga Eszter, Németh Zsófia, Csókási Boglárka, Panka Barbara, Murka Johanna, Németh Bernadett,Táborosi Nóra Zsófia; 3. sor: Móró Tamara, Fuisz Viktória, Kantó Szimonetta, Ziegler Vivien, Melinda, Iván Anna, Herman Lilla, Horváth Zsanett, Horváth Adrienn; 4. sor: Csiszár Kristóf Gergő, Vörös Miklós Zoltán, Szollár Zsolt, Turi Donát Dominik, Horváth Zsolt, Király Dávid, Tóth Eszter

12/B – 1. sor: Zsoldos Anna, Tukszár Anett, Bánfi Dorina, Novics Erika (osztályfőnök), Fodor Klára, Farkas Rebeka Júlia, Horváth Kata; 2. sor: Lancsák Zsófia, Horváth Dorottya, Jalsek Petra, Pető Ramóna,Dergecz Kinga, Jónás Fanni, Varga Borbála, Beznica Barbara, Bagarus Viktória; 3. sor: Balogh Dóra, Simon Tamara,Takács Anita, Véber Henrietta Ildikó, Jankovics Eszter, Lőrincz Andrea, László Karolina Enikő, Szántó Alexandra; 4. sor:Varga Gergő, Hegedüs Barbara Tímea, Pálfi Ivett, Deák Péter Marcell, Molnár Orsolya, Jagarics Csilla, Nyári Domonkos

12/C – 1. sor: Baranyás Anikó, Tóth Fatima, Gerencsér Dóra, Kötőné Fazekas Judit (osztályfőnök), Kárász Rita, Végh Nóra, Mika Ágnes; 2. sor: Gór Dóra, Németh Krisztina, Kiss Bianka, Szabadics Adrienn,Glavák Kata, Varga Zsuzsanna, Gregor Anita,Tivolt Zsanett, Erdős Éva; 3. sor: Vass Anita, KozáriKitti, Pilhoffer Fruzsina, Latin Viktória, Olasz Adriána,Törő Virág, Deli Patrícia, Süle Bianka; 4. sor: Tihanyi László, Novák Roland, Kiss Ádám, Pelczer Dániel, Koma Tamás, Mátyás Áron

12/D – 1. sor: Simon Nikolett, Czigoth Mercédesz, Tófalvi Alexandra, Kahotek Ferenc (osztályfőnök), Vincze Bianka, Szalai Kata, Hegedüs Kinga;2. sor: Várszegi Zsófia, Gerencsér Kitti Petra, Sajni Dóra, Hajdu Boglárka Viola, Szabó Barbara, Németh Boglárka Marcella, Böjti Flóra Anna; 3. sor:Márfi Kinga, Gergelics Nóra, Tóth Vivien, Sámson Bianka, Fótos Kitti Stefánia, Veres Vivien, Tar Eszter, Varga Beáta, Kondákor Szandra; 4. sor: Tóth Richárd, Horváth Zsolt, Biró Dániel, Horváth Gergő, Kiss Rudolf, Nagy Dániel, Kocsis Dominik, Tulézi Dániel. A képről hiányzik: Horváth Cintia

12/E – 1. sor: Novák Sára, Fehér Dóra, Molnár Bianka, Bernáth Miklós (osztályfőnök), NagyErika, Bali Laura, Hofstetter Izabella; 2. sor: Csonka Dalma, Ludnik Eszter, Tóth Marianna, Bódis Kitti, Kiss Viktória, Szökrény Evelyn, Vinczek Ivett, Szabó Tímea; 3. sor: Ács Elizabet, Págyor Evelin,Borbély Zsófia, Horváth Noémi, Ács Petra, Szollár Alexandra, Dörgönye Evelin, Soós Szilvia, Gyuricz Dóra; 4. sor: Tamás Krisztina, Kálló Daniella, Kaczeus Zsófia, Nagy Levente, Zadravecz Tamás Kánnár Bence, Hajdu Annabella, Szélig Alexandra, Velner Viktória

Dr. Mező Ferenc–Thúry György Gimnázium és Szakképző Iskola – Thúry György Tagintézmény

Ballagók:

12/A – 1. sor: Elekes Vanda, Fábics Tilda, Tüske Titanilla, Konkó Tamara Kata, Takács Tamara Zsófia, Lakatos Lilla, Marton Dominika; 2. sor: Koronczi Diána, Kovács Heléna, Takács Dalma, Horváth Laura, Németh Leila, Richterné László Erzsébet (osztályfőnök), Göntér Vivien, Bazsó Alexandra, Balogh Anikó, Nincsevics Amarill, Paizs Zsófia; 3. sor: Császár Dóra, Fenyves Dávid, Sánta Bianka, Varga Zoltán, Vass Evelin, Marton Csaba, Horváth Mária, Botos András, Orbán Lilla, Bányai Balázs Ágoston, Papp Viktória, Nyirô József, Kovács Vivien

12/B – 1. sor: Őri Alexandra, Németh Kitti, Svélecz Klaudia, Varga Klára (osztályfőnök), Gyöngy Barbara, Szabó Tímea, Fehér Sabrina; 2. sor: Fehér Cintia,Tóth Júlia, Radánovics Krisztina, Spirk Kitti, Kantó Barbara, Gerencsér Fanny, Komárovics Evelin, Bánfai Enikő, Farkas Evelin, Nagy Kitti, Horváth Dóra; 3. sor: Rácz Bence, Tóth Richárd, Husz Gergely, Balazsin Bence, Németh Levente, Finta Erika, Horváth Ákos, Lukács Dominik, Pusztai Bence, Miháczi Mihály, Vágó Péter

12/C – 1. sor: Vörös Orsolya, Balogh Fruzsina, Müllner Kitti, Perjési Evelin, Takács Noémi, Marxer Regina, Hetési Eszter; 2. sor: Árva Bence, Vittman Kitti, Kiss Andrea, Polgár Sára,Szigeti Dóra, Püspökiné Jámbor Zsuzsanna (osztályfőnök), Fehér Vivien,Horváth Éva, Martinecz Brigitta, Szanics Annamária, Horváth Alida,Varga Edina, Bazsó Bianka, Márkus Martin; 3. sor: Székely Dávid, Bohner Gábor, Godány Ákos, Erdős Dániel,Parti Áron, Takács Kristóf, Hajdu Máté, Kovács Ádám, Busa Benjámin,Tóth Gergely, Balázs János Márk,Horváth Péter, Hartai Roland

Nagykanizsai Műszaki Szakképző Iskola és Kollégium – Cserháti Sándor Tagintézmény

Ballagók:

12/A – 1. sor: Vild István, Mester Tamás, Árok Bence, Nagy László (osztályfőnök), Musztács Gábor, Pilhoffer Gergő, Kis Roland; 2. sor: Czoffer Attila, Tóth Dániel, Csököly Mátyás, Mészáros Márk, Polák Tibor, Hilcz László, Pilhoffer Barnabás, Horváth Tamás; 3. sor: Gál Péter, Korcsmáros Barna, Szegi Gergely, Antal Tamás, Nyári Roland, Balassa Bence, Németh Viktor, Megla Krisztián, Szabó Roland, Varga Iván. A képről hiányoznak: Rabb Kristóf Károly, Bogdán Dávid, Novinics Krisztián

12/B – 1. sor: Cserép Dávid, Győrfy Balázs, Anik Alex, Fullér-Kovács Krisztina (osztályfőnök), Harangozó Dániel, Tóth Kristóf Gyula, Kovács Attila Csaba; 2.sor: Szokol István Balázs, Laskai Csaba, Rácz Máté, Tringer Bálint Mihály, Horváth Krisztián,Tóth Gergő, Bodzsár Attila, Perák Gergő, Horváth Márk, Batta Tamás, Péter Balázs; 3. sor: Varga Csaba, Pék Dániel, Soós István, Horváth Gergő, Lukács Bence, Tulezi Bence, Pintér Marcell, Marton Krisztián, Novák Vince, Németh Ádám, Papp Bence

12/C – 1. sor: Szalai Marcell Gábor, Bakonyi Bálint, Kanizsai István, Belső Tibor László (osztályfőnök), Vlasics András Róbert, Varga Tamás, Battyán Richárd; 2. sor: Gyarmati Dániel, Révész Ferenc, Mód László, Kotnyek Bence, Kotnyek Gábor, Rammer Adrián, Tóth Márk, Új Zoltán, Tóth András; 3. sor: Zalavári Csaba, Ötvös László, Huber Balázs, Kancsal Zoltán, Mód László, Rodek Bálint Attila, Bence Alexander, Kanizsai Egon Máté, Kuzma Balázs Szilveszter, Butykai Szilárd. A képről hiányzik: Sötét Péter, Nádudvari Gergely Péter

12/D – 1. sor: Horváth Martin, Fekete Benjámin József, Berki Roland, Godena Ildikó (osztályfőnök), Zadravecz Péter, Németh Benjámin, Kreiner Gergely; 2. sor: Csik Tamás, Molnár Marcell, Ormándi Ádám, Vajda Rebeka, Perényi Zsanett, Pati Szabina, Varga Krisztián, Szabó Gergő, Leveli Balázs; 3. sor: Horváth István, Gáspár Roland, Tóth Richárd, Tar Bence, Gerencsér Milán,Szabó Bence (1), Szabó Bence (2), Molnár Dávid. A képről hiányoznak: Cséplő Zoltán, Brodács Barnabás,Farkas Gábor, Horváth Dániel, Horváth Kristóf, Tamás Krisztián, Tóth Patrik, Vida Bálint

Nagykanizsai Műszaki Szakképző Iskola és Kollégium – Zsigmondy–Széchenyi Tagintézmény

Ballagók:

12/A – 1. sor : Horváth Bettina, Bujtor Bettina, Rádi Alexandra, Borosné Landy Györgyi (osztályfőnök), Ferenczy Mónika, Cser Klaudia, Győrfi Enikő; 2. sor: Nagy Vilmos, Lukács Patrik, Bagladi Gábor, Sasvári Klaudia Noémi, Balla Péter, Varga Bálint, Porgányi Gergő; 3. sor: Horváth Gábor, Koller Ákos, László Attila, Szokol Martin, Mándli Róbert, Rádi Bence, Nagy Dávid,L őrincz Dániel, Prunner Dávid. A képről hiányzik: Kurucz Patrik

12/B – 1. sor: Pókec Zsófia, Gerencsér Vivien, Anda Zita, Jellasics Németh Edina (osztályfőnök), Takács Izabella Katalin, András Zsófia Ágnes; 2. sor: Pál Bálint, Németh Jázmin, Vadász Mónika, Horváth Fruzsina, Erdős Virág, Vránics Előd; 3. sor: Tóth Dávid, Horváth Martin, Zágon Ádám Tamás, Müller Máté, Waller Milán, MocsáriKrisztofer. A képrôl hiányoznak: Fehér Amanda, Ignácz Róbert, Vadász Izabella

12/G – 1. sor: Tulézi Csilla, Révész Bettina, Kovács Barbara, Ocskó Tibor(osztályfőnök), Balla Dorotytya,Hóbor Edina, Bíró Zsuzsanna;2. sor: Dala Milán,Lakatos Bálint, Szalai Tamás,Horváth Renátó, Horváth Szilveszter; 3. sor: Horváth Tamás, Piroska Ferenc,Horváth Richárd, Keller Csaba, Godina Viktor, GráczZsolt, Ruff Róbert. A képrőlhiányoznak: Horváth Szabolcs,Jankovits Gergő,Takács Péter, Vadász Mónika,Varga-Szömös Klaudia

Ezek is érdekelhetik