Hírek

2009.11.17. 03:27

Magyar szépséggel

Keszthely (há) - A Tempus Közalapítvány pályázatán, a Leonardo-program mobilitási projektjében nyert kozmetikus tanulók számára külföldi tanulmányutat az Asbóth Sándor Szakközépiskola.

Horányi Árpád

- Ottlétünk során 3 iskola és a velük együttműködő szolgáltatók munkájába kapcsolódtunk be - mondta a kísérő pedagógus. - Megismerkedtünk az ottani képzési modulokkal, de igazi tapasztalatcserés jellegűvé vált a találkozó, a vendéglátóink nagy érdeklődést mutattak a mi tanulóink felkészültsége iránt. A bemutatóink során a fogadó iskolák pedagógusai vállalták a modell szerepet.

- Ottlétünk során 3 iskola és a velük együttműködő szolgáltatók munkájába kapcsolódtunk be - mondta a kísérő pedagógus. - Megismerkedtünk az ottani képzési modulokkal, de igazi tapasztalatcserés jellegűvé vált a találkozó, a vendéglátóink nagy érdeklődést mutattak a mi tanulóink felkészültsége iránt. A bemutatóink során a fogadó iskolák pedagógusai vállalták a modell szerepet.

A látogatással együttműködést alapoztak meg.

- A masszázstechnikák nagy sikert arattak, ezek gyakorlatára téve a hangsúlyt, fogadunk majd rövidesen viszontlátogatásra diákokat - mondta a tanárnő, aki az utazás lebonyolításában is oroszlánrészt vállalt. A pályázati támogatás az eredetileg tervezett repülőút költségére nem volt elegendő, ezért az iskola mikrobuszának sofőrségét is felvállalva, maga vitte el a diákjait az 1400 kilométernyi távolságra. Fotó: Lhart Rita

- A masszázstechnikák nagy sikert arattak, ezek gyakorlatára téve a hangsúlyt, fogadunk majd rövidesen viszontlátogatásra diákokat - mondta a tanárnő, aki az utazás lebonyolításában is oroszlánrészt vállalt. A pályázati támogatás az eredetileg tervezett repülőút költségére nem volt elegendő, ezért az iskola mikrobuszának sofőrségét is felvállalva, maga vitte el a diákjait az 1400 kilométernyi távolságra. Fotó: Lhart Rita

- A masszázstechnikák nagy sikert arattak, ezek gyakorlatára téve a hangsúlyt, fogadunk majd rövidesen viszontlátogatásra diákokat - mondta a tanárnő, aki az utazás lebonyolításában is oroszlánrészt vállalt. A pályázati támogatás az eredetileg tervezett repülőút költségére nem volt elegendő, ezért az iskola mikrobuszának sofőrségét is felvállalva, maga vitte el a diákjait az 1400 kilométernyi távolságra. Fotó: Lhart Rita

- A masszázstechnikák nagy sikert arattak, ezek gyakorlatára téve a hangsúlyt, fogadunk majd rövidesen viszontlátogatásra diákokat - mondta a tanárnő, aki az utazás lebonyolításában is oroszlánrészt vállalt. A pályázati támogatás az eredetileg tervezett repülőút költségére nem volt elegendő, ezért az iskola mikrobuszának sofőrségét is felvállalva, maga vitte el a diákjait az 1400 kilométernyi távolságra. Fotó: Lhart Rita

- A masszázstechnikák nagy sikert arattak, ezek gyakorlatára téve a hangsúlyt, fogadunk majd rövidesen viszontlátogatásra diákokat - mondta a tanárnő, aki az utazás lebonyolításában is oroszlánrészt vállalt. A pályázati támogatás az eredetileg tervezett repülőút költségére nem volt elegendő, ezért az iskola mikrobuszának sofőrségét is felvállalva, maga vitte el a diákjait az 1400 kilométernyi távolságra. Fotó: Lhart Rita

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a zaol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a zaol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!