A férfi röplabdabajnokság második vonalában a ZTE RK idegenben játszott, ezúttal is foghíjas csapattal.

Dág KSE–ZTE RK 3:1 (-18,-12, 21, -18)

Dág, NB II. Nyugati csoport, zárt kapuk mögött, Jv.: Mezőffy, Nagy.

ZTE RK: Gyenes, Karamán, Horváth R., Koós K., Molnár B., Tompa. Csere: Légrádi Á. Edző: Domokos Lajos és Markó Gábor.

Az első játszmát még a „buszban” kezdte a vendégcsapat, így gyorsan tízpontos előnyre tett szert a házigazda, amit már csak csökkenteni tudott a szett végéig a ZTE. A második szettben 10:10 után megtorpant az egerszegi gárda, és ezt jól használták ki a vendéglátók. A harmadik játsz­mára szerkezetet váltott a ZTE RK, és ez egyből meg is látszott az eredményen. Szinte végig vezetve nyerte a szettet, szorossá téve a mérkőzést. Az utolsó szettre igazi ki-ki meccs alakult ki, amit a több friss erőt felvonultató hazaiak a maguk javára döntöttek el.

Domokos Lajos: „A harmadik meccsünkön a harmadik felállásban játszottunk. Sajnos több játékosunk különböző okokból nem tudott velünk tartani. Ez szerkezeti problémákat okozott, amit a hazaiak hamar felismertek és ki is használtak. Remélem, a következő meccsre már teljes lesz a csapat.”