2014.08.05. 13:55

Tótszentmártoni és zalalövői kupasiker

Nagykanizsa - Alsóbb osztályokban is zajlanak labdarúgó tornák – legutóbb zalalövői, illetve tótszentmártoni sikerrel.

Kühne László

Nagykanizsa-Bagolán már nyolcadszor rendezték meg a Hári László Labdarúgó Emléktornát – négy csapattal és kétszer 30 perces találkozókkal. Az első „elődöntőben" a Zalalövő 7-0-ra verte Letenyét, majd a Bagola SE győzte le (3-1) győzte le a bagolai öregfiúkat. Utóbbi együttest a bronzéremért Letenye is megverte, míg a döntőt a lövőiek 3-1-re nyerték a házigazdák ellen.

Különdíjak

Gólkirály: Csáki József (Zalalövő, 4 találat)

Legjobb játékos: Kisharmadás Gábor (Bagola)

Legjobb kapus: Fazekas Zoltán (Bagola)

Legjobb öregfiú: Domján József

Legsportszerűbb csapat: Letenye

Ugyanebben az időben, a miklósfai városrészben zajlott le a IV. Meleg József Emléktorna, szintén négy csapattal. A döntőt itt a megyei I. osztályú Napred FC nyerte meg villanyfényes meccsen a megyei III. ligás Miklósfa SE ellen. Jó iramú, küzdelmes 0-0-ás döntetlen után a tótszentmártoniak 11-esekkel győztek. Harmadikként az UFC Nagykanizsa, negyedikként pedig a Murakeresztúr zárt. Megválasztották a torna legjobb játékosát is, ő Molnár Márk lett a Napred FC-ből.