Páros bronz két korosztályban is

2023.10.16. 13:53

A ZTE TK ifjú teniszezői is ott voltak a mezőnyben

Zalai érmet is hozott a fővárosi Muskétás Teniszcentrumban rendezett Play+Stay páros bajnokság, melyen a ZTE Tenisz Klub fiataljai is részt vettek.

Az 9 és a 11 évesek között is bronzérmet szerzett páros, balról Miasnikova Varvara és Nagy Amanda (Kiskúti TC).

Forrás: ZH

A Play+Stay versenysorozat a legfiatalabb korosztályok képviselőinek szól, hiszen a 9-11 éves teniszpalánták egyik versenysorozata. A páros bajnokságon a 11 éves korcsoportban a ZTE TK versenyzői, Baiocci Elena és Borbály Liza csoportjukban a második helyen zártak, az összesítésben pedig az 5-8. helyen végeztek.

A szintén egerszegi Miasnikova Varvara párjával, Nagy Amandával (Kiskúti TC) a 11 évesek között bronzérmet szerzett, ugyanők a 9 évesek kategóriájában is a dobogó harmadik fokán zártak.