Hirdetés

2021.12.14. 16:00

Raktáros állás - Gebrüder Weiss Kft.

Raktáros / Zalaegerszeg

Ön kezeli a küldeményeket Zalaegerszegen!

Feladatok

-Kamionok be- és kirakodása, küldemények kezelése, szkennelés, címkézés, komissiózás
-Árumozgatás, raktári folyamatok biztosítása, raktár tisztán tartása
-Göngyöleg gyűjtés, válogatás

Elvárások

-Munkatapasztalat raktáros munkakörben és/vagy hasonló területen
-Nagyfokú precizitás, rugalmasság, önálló munkavégzés
-Targoncavezetői jogosítvány és/vagy egyéb raktári eszközök, gépek kezelésében való jártasság (pl. kézi szkenner)

Amit kínálunk

-Stabil munkahelyet egy nagy múltú nemzetközi logisztikai cégnél
-Minőségi munkaruházatot
-Modern munkakörülményeket
-Szakmai fejlődési lehetőséget
-Versenyképes fizetést és béren kívüli juttatásokat
-Munkaidő: napi 8 óra / két műszakos munkarend: 4:30-13:00 / 11:30 – 20:00

Gebrüder Weiss saját leányvállalatokból és partnerekből álló átfogó hálózatán belül ügyfelei számára zökkenőmentes szolgáltatást kínál bejáratott indításokkal, vonzó menetidőkkel, meghatározott minőségi színvonalon. Legyen részese Ön is ennek a több, mint 550 éves múlttal rendelkező, határokon átívelő, világszerte 170 telephellyel rendelkező hálózatnak! Sikerünk közös, hiszen szívügyünk!

Örömmel vettük jelentkezését!

Az Ön kapcsolattartási adatai:
Humánfejlesztés T +36 24 506 706

https://greatjobs.gw-world.com/job-invite/2650/ : jelentkezés itt!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a zaol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában