Frissen Zalából

2021.09.06. 20:00

Szűcs Valdó Szuper Liga-győztes

A hét végén a budapesti Lantos Mihály Sportközpont adott otthont a 8. Atlétikai Magyar Szuper Liga döntőjének, ahol versenyszámonként már csak a legjobbak vehettek részt.

Szűcs Valdó biztosan győzött 110 m gáton

Forrás: Zalai Hírlap

Ott voltak az eseményen azok a zalai atléták is, akik korábbi eredményeikkel kivívták a jogot az indulásra. A Zalaszám-ZAC olimpikon gátfutója (aki pár héttel korábban Tokióban a 13. helyen végzett) érte el a legjobb zalai eredményt. A 110 méteres gátfutásban Szűcs Valdó Szuper Liga-győztes lett 13:60 másodperces futásával (edzői: James Hillier, Kámán Ferenc).

Fotó: Zalai Hírlap

A Zalaszám-ZAC sportolói közül női 100 m-en a 4. helyen végzett Furulyás Lili (12:06), a fiatal Röszler Dóra 100 m gáton ötödikként zárt (15:31). A 200 méteres síkfutásban Furulyás Lili ötödik lett (24:70), Muszil Ágnes pedig két középtávfutó számban je­leskedett. 800 m-en egy ötödik (2:14.11), 1500 méteren pedig egy 6. helyezés (4:47.11) lett a jutalma.