Csurgón jártak

2022.06.08. 14:00

Emlékkoncerten lépett fel az Iharosberényi Nosztalgia Hagyományőrző Egyesületünk Énekkara

Az Iharosberényi Nosztalgia Hagyományőrző Egyesületünk Énekkara emlékkoncerten lépett fel a minap Csurgón, tájékoztatta lapunkat Ledniczky Miklós Jánosné, az énekkar tagja, Iharosberény alpolgármestere, aki szerint méltó emlékezés volt ez két néhai zenei kísérőjükre, Horváthné Kiss Arankára és Horváth Endrére.

Horváth-Balogh Attila

Fotó: ZH Archívum

A karvezető, Horváthné Záborszky Judit szép bevezető gondolatait az alpolgármester osztotta meg a közönséggel. Utóbbitól azt is megtudtuk: hosszú idő után ez volt az első nyilvános fellépésük, amire nem hazai környezetben került sor.

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a zaol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a zaol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában