2009.04.14. 02:28

Zalai győzelmek - Covic újra triplázott

Zalaegerszeg (ZH) - A labdarúgó NB III-ban a Hévíz folytatta remek tavaszi sorozatát és az NTE csapata is nyert.

Zalai Hírlap

Hévíz: Szabó A. - Buzási, Kovács Sz., Kovás Zs. (Pandur), Kottán Gy. (Varsányi) - Kovács I. R., Páli K., Buza, Páli N. - Horváth Gy. (Tóth Z.), Covic. Edző: Glázer Róbert.

Covic a 11. percben megszerezte csapata számára a vezetést. A 31. percben előbb Kovács Zs., majd 6 perccel később újra Covic látványos találattal növelte az előnyt, 3-0. A második félidő rögtön Covic góljával kezdődött, 4-0. A 60. percben Horváth Gy. átadását Kovács I. R. fejelte a sarokba, 5-0. A 68. percben Páli N., a 76. percben Buzási volt eredményes, 7-0. Ötletgazdag örömfocit mutatott be a Hévíz ezen a napon is.

Jók: Covic, Buzási, Kovács Sz., Kovács Zs., Páli N., Horváth Gy.

NTE 1866-Dombóvár 1-0 (1-0)

Nagykanizsa, 300 néző. Jv.: Kozári.

NTE: Horváth G. - Boros (Szalai), Burucz, Pozsgai, Farkas - Ujvári, Hegedűs (Iványi), Rácz, Bagarus - Cs. Horváth, Szőke (Nagy T.). Edző: Visnovics László.

Az NTE nagy mezőnyfölényben játszott, amit jelez, hogy négy kapufát is elért, végül mégis csak egy góllal nyert.

Gólszerző: Rácz.

Jók: Burucz, Pozsgai, Cs. Horváth, Hegedűs.