2010.04.01. 02:28

Most nem kedvezett a szerencse

Az OB I B-s férfi vízilabda-bajnokság felsőházi rájátszásában a tartalékosan vízbe szálló kanizsai együttes a szegedi gárda otthonában szenvedett vereséget.

Benedek Bálint

Kanizsa: Bajnogel - Virt, Karácsony, Borszéki, Gulyás 1, Fábry, Kéri 3. Csere: Csente, Wiesner, Korbuly, Ujházi 2, Dene. Edző: Szabó Gábor.

A hazaiak lövései rendre a kapu mellé szálltak, a kanizsaiak ezeket a hibákat kihasználva növelték az előnyüket (3. p.: 0-2). Aztán a hazaiak is felpörgették a játé-kot, s kiegyenlítettek. Tették mindezt úgy, hogy a dél-zalaiak egyik alapemberét, Csentét egy szándékosnak ítélt visszarúgás miatt cserével azonnal kiállították. A fordulás után továbbra is a hazaiak irányítottak, míg Kériék emberfogással próbálták távol tartani a kaputól a hazaiakat. Jól tették, ugyanis a szegediek az utolsó negyedben nem tudtak gólt lőni, viszont a Szabó-legénység is csak egyet, mely kevésnek bizonyult.

Jók: Ujházi, Kéri.

Szabó Gábor: Magas színvonalú találkozón nem nekünk kedvezett a szerencse.