Kiemelt állások

2017.12.05. 13:32

Szerbül beszélő gépjárművezetői irányító

A Gartner Intertrans Hungária Kft. zalaegerszegi munkahelyre , gépjárművezetők irányítási feladatainak ellátására munkatársat keres

Feladatok:

- a gépjárművezetők járművekhez történő rendelésével kapcsolatos irányítási és adminisztrációs feladatok ellátása

- kapcsolattartás a fuvarszervezőkkel, a műszaki és a gazdasági területtel,

- járművezető kapacitás vizsgálata, elosztása

- üzemanyag fogyasztás ellenőrzése

- váratlan helyzetek, problémák kezelése

Elvárásaink:

- a magyar nyelv ismerete mellett szerb vagy horvát nyelv tárgyalási szintű ismerete

- felhasználói szintű számítógépes ismeret

- agilitás/önálló munkavégzés

- rugalmasság, jó kommunikációs készség

- belépő munkatársunktól erkölcsi bizonyítványt kérünk

Előnyt jelent:

- fenti nyelvek ismeretén túl a német nyelv ismerete

- közúti fuvarozás területén szerzett gyakorlat

- CE kategóriára érvényes vezetői engedély

- versenyképes jövedelem

- stabil gazdasági és szakmai háttér

- jó munkafeltételek

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal a [email protected] e-mail címen lehet.