Asztalitenisz

2018.07.02. 19:03

Jól szerepeltek a sörgyáriak a celldömölki versenyen

Celldömölkön rendezték meg a Nyugat-dunántúli Régió asztalitenisz évadzáró újonc ranglista versenyét, melyen a sörgyári klub fiataljai kiválóan szerepeltek.

Benedek Bálint

A legjobban szereplő ifjú kanizsai tehetségek, balról Muczárt Dorka és Orbán Flóra Fotó: Jakabfi Imre

A viadalon Zala, Vas és Győr- Moson-Sopron megye újonc pingpongosai vettek részt. A Gejzír-Kanizsa Kft. Kanizsa Sörgyár SE asztaliteniszezői két ezüst- és egy bronzéremmel térhettek haza.

Az U11-es nem igazolt kategóriában Borda Máté jutott a legtovább, a négy közé jutásért kapott ki szombathelyi ellenfelétől. Az U13-as fiú egyéniben Szollár Patrik szintén a négy közé jutásért esett ki. Az U11-es és U12-es leány korcsoportokat összevonták, és ebben a kategóriában a második helyet szerezte meg Orbán Flóra, míg Muczárt Dorka harmadik lett. Az egy évvel idősebbek közt az újonc összevont kategóriában Orbán Flóra a döntőbe jutott, ám szoros mérkőzésen kikapott.