Spartathlon

2017.09.30. 15:13

Rudolf Tamás már célban – Frissítve!

Nagykanizsa Az idei ultrafutó Spartathlon 246 km-es távjára több kanizsai, illetve dél-zalai is nevezett a görögországi helyszínen, így a többszörös női győztes Lubics Szilvia mellett Rudolf Tamás és Sznopek József is ott volt a rajtnál.

Nos, a start előtt Sznopek sérülés miatt visszalépni volt kénytelen, Lubics és Rudolf viszont nekigyürkőzhetett az embert próbáló távnak és feladatnak. A majd' másfél napos erőpróba után Rudolf Tamás Leonídász király szobrát 31.-ként pillanthatta meg, míg Lubics Szilvia éppen azért küzd, hogy a nem várt nehézségei után célba érhessen...

Frissítés: 16 óra előtt aztán a még versenyben lévő másik dél-zalai ultrafutó, a korábbi háromszoros női győztes, Lubics Szilvia is sikeresen teljesítette a 246 km-es távot, vagyis a célban köszönthették futótársai.