2011.04.20. 16:00

Megyei III.: Északon átvette a vezetést a Nagykapornak!

Élesedik a küzdelem a még nem "lefutott" csoportokban, hiszen Északon átvette a vezetést a Nagykapornak, Délen óriási a versenyfutás a Petrivente és a Bak között, míg Nyugaton akár három csapat is beleszólhat a bajnoki cím sorsába. Középen és Keleten továbbra is nagyon kiemelkedik a mezőnyből a Z-Line Studió Bödei SE és az FC Keszthely. Eredmények. Továbbra is várjuk olvasóink fotóit, videóit, tudósításait!

Urbanics Pál

Nagykapornak SE - Babosdöbréte SE 2-1 (0-0)

Nagykapornak, 50 néző. Jv.: Székedli Béla

Nagykapornak: Ávár, Farkas (Hajas Á.), Földes, Németh Gy., Kiss, Peresztegi (Erdős), Kövécs, Hajas F., Makovecz K., Makovecz M., Némeht P. Edző: Erdős János

Babosdöbréte: Ágoston, Odonics, Füzi, Vass, Dömötör, Szekeres, Domján, Zámodics K., Hári (Huszár), Nádasi, Jeszenszki (Zámodics T.). Edző: Vas László

Gólszerzők: Makovecz M., Németh, ill. Nádasi

A rangadó első félideje kiegyenlített játékot hozott, míg a második játékrész közepén négy perc alatt két gólt vágott a hazai gárda, a vendégeknek pedig már csak a szépítésre futotta. A Nagykapornak győzelmével átvette a vezetést az északi csoportban.

Alsónemesapáti TE - Lakhegy SE 4:3 (3:3) - félbeszakadt

Alsónemesapáti, 50 néző. Jv.: Soós László (Szekér Mónika, Tóth Gyula)

Alsónemesapáti TE: Horváth L. - Kocsis G., Bicskei J., Zsédely A., Balaton J., - Pataki B.(Kámán B.), Komáromy Z.(Szíjártó A.), Rinkó B., Tibola R. - Ujj R.(Szabó Z.), Tóth J. Edző: Kámán Géza.

Lakhegy SE: Helyes Cs. - Gotthárd K., Németh L., Nagy T., Takács Z., Simon I., Bencsik N., Bóbics Gy., Bedics N., Méhes G., Kovács Z.(Papp K.). Edző: Varga László.

Gólszerzők: Balaton J., Tóth J. (2), Ujj R. illetve Gotthárd K. (3)

Tartalék: Alsónemesapáti TE - Lakhegy SE 2-4

A lakhegyről érkezett „szurkolók” és a vendégcsapat játékosai nehezen bírták elviselni, hogy a hazaiak ezen a mérkőzésen az esélytelenek nyugalmával jobban futballoznak. Sajnos, páran megfeledkeztek emberi mivoltukról, sportemberhez méltatlanul viselkedtek. Többen inzultálták a hazai csapat játékosait, valamint Soós játékvezetőt, aki 4-3-as hazai vezetésnél félbeszakította a mérkőzést.

Tudósított: Horváth László

Zalaszentgyörgy SE - Petrikeresztúr KSE 2-5 (1-2)

Zalaszentgyörgy. Jv.: Balázs Zsolt

Zalaszentgyörgy: Császár, Pőcz A. (Nárai), Nagy, Németh, Penczák, Tóth (Laposa), Lőrinc, Kostorják, Sári, Horváth, Pőcz M. Edző: Vaski Zsolt

Petrikeresztúr: Ferenczi, Lackó (Kovács R.), Jordán, Horváth G., Füle, Horváth T. (Kovács Zs.), Bita, Tóth, Király, Kerkai, Orbán. Edző: Kovács Róbert

Gólszerzők: Németh, Pőcz M., ill. Tóth Z., Lackó (2), Tóth M. (öngól), Füle

A vendégcsapat taktikusan játszott, kihasználva a szentgyörgyiek összes hibáját.

Kustánszeg - Zalacsébi SE 1-10 (0-7)

Kustánszeg. Jv.: Deák Milán

Kustánszeg: Fischer, Pulger, Horváth, Császár, Csizmazia (Tuboly), Németh, Bécs, Molnár, Szabó, Salamon, Dóra.

Zalacséb: Horváth Cs., Ábrahám, Horváth L., Horváth I., Gál, Kalamár, Sziva (Farkas), Gaál, Tóth, Horváth Zs., Fábián. Edző: Virág Benedek

Gólszerzők: Molnár, ill. Tóth Á. (4), Gál B., Fábián (2), Horváth, Gaál, Kalamár

Kiállítva: Pulger (5'), Szabó (81'), ill. Gál (75'), Tóth (55')

Négy piros lap, tizenegy gól. A két csapat nem volt egy súlycsoportban...

További eredmények:

Bagod SC - Zalaháshágy SE 2-1 (0-1), SZFK Búcsúszentlászló - Kávás KSE 2-3 (2-1), Vaspör-OSE - Csatár SC 1-0 (0-0)

A bajnokság állása

1.

OLDALTÖRÉS: Déli-csoport

Petrivente SE - Sand SE 6-3 (1-2)

Petrivente. Jv.: Farkas Tibor László

Petrivente: Németh, Pásztori (Novinics), Kanizsai I., Korentsy, Farkas, Horváth, Kanizsai Zs., Bencsik, Kramarics, Böjti, Varga.

Sand: György, Tóbel Z. (Hartai F.), Gál Z., Tóth A., Kiss, Hartai G., Idai, Ambrus, Tóth B., Sipos (Tóbel R.), Gál L. (Tóth Gy.).

Gólszerzők: Kanizsai Zs. (2), Bencsik (3), Böjti, ill. Gál L. (2), Tóth B.

Tovább folytatja remek szereplését a Petrivente, pedig nem indult ilyen jól a meccs. A gyors hazai gól ellenére nem jött zavarba ugyanis a Sand SE, és szünetre már nekik "állt a zászló". A második félidőben aztán felpörgette a játékot a listavezető és a fáradó vendégek ekkor már csak asszisztálni tudtak az újabb petriventei sikerhez.

Pogányszentpéter SE - REÁK-GÉP Kft. Bak SE 0-3 (0-2)

Pogányszentpéter. Jv.: Novák János

Pogányszentpéter: Imrei, Bognár, Gether (Horváth A.), Németh, Belovárecz, Baksai, Ferencz Cs., Ferencz B. (Bokros), Tálos (Zakócs), Kozma, Didics. Edző: Domján József

Bak: Szabó, Újvári D., Kámán, Dömötör, Palkovics (Máté), Lang (Kolompár), Kovács, Somodi (Tóth), Pencsov, Horváth, Újvári P.

Gólszerzők: Szabó, Újvári P., Horváth

A múlt heti botlást hamar feledtette a Bak, és helyenként látványos játékkal meglepően könnyen győzött.

Palini FC - Baktüttösi SE 1-2 (0-0)

Palin. Jv.: Fábián Sándor

Palin: Horváth I., Pintér, Somogyi, Bársony, Csetei, Buda (Császár), Zborai, Hajmási, Berke (Takács), Horváth T. (Horváth Zs.), Dénes (Horváth G.). Edző: Buda Péter

Baktüttös: Eszter, Balogh Á., Révész, Kaposvári, Varga, Béres, Zsiga, Dömötör, Kránicz, Balogh Z., Andrasek. Edző: Varga Zsolt

Gólszerzők: Császár, ill. Balogh Á. (2)

Végig izgalmas meccset hozott a rangadó, amit a kicsit jobban koncentráló és a szerencsével sem hadilábon álló vendégek nyertek.