Tovább menetel a Cserszegtomaj (frissítve)

Északon kiütéssel győzött a Vonyarcvashegy a Kertváros ellen, míg a Cserszegtomaj bár vereségre állt félidőben Várvölgyön, a második játékrészben felőrölték a hazaiak erejét, így továbbra is vezetik a bajnokságot. A Böde gólzáporos döntetlent játszott a Sármellékkel, míg a Keszthelyt simán verte a Páterdomb. Délen remizett a Galambok, a Bagola pedig nagy különbségű gelsei győzelmével átvette a vezetést a tabellán. Eredmények.

Urbanics Pál

Északi-csoport:

Csács-Nemesapáti SE - Zalaapáti SE 1-3 (0-2)

Nemesapáti, 70 néző Jv.: Bécs László (Freischmid Zsolt, Husz Gergő)

Csács-Nemesapáti SE: Dr. Sinkó - Bálint (Soós B.), Szeglet, Zsédely, András, Horváth, Balázsi, Kovács, Tóth K.R., Somogyi, Rédei. Edző Schroll Jenő.

Zalaapáti SE: Szökröny - Popper, Tóth, Horváth, Rockenbauer (Karácsony), Nemes,Mede, Tompa (Németh M.), Jeles, Bereczki (Tornyos), Németh T. Edző: Molnár Ferenc.

Az első félórában felváltva forogtak veszélybe a kapuk, aztán a vendégcsapat játékosai felpörgették az iramot, és máris kettő gólos előnnyel vonulhattak az öltőzőbe. Szünet után a nemesiek szépítettek az eredményen, de többre már nem futotta erejükből, sőt a zalaiak a mérkőzés vége előtt negyedórával újabb gólt szereztek, és ezzel el is döntöttek mindent. A vendégcsapat nem érdemtelenül jutott három bajnoki ponthoz. A hazai közönséget dicséret illeti, hisz’ a mérkőzés ideje alatt „rögtönzött gyűjtést szerveztek”, hogy "párszáz forinttal" hozzájáruljanak a vendégcsapat játékosának mielőbbi gyógyulásához.

Gólszerzők: Tóth K.R. illetve Mede (2), Bereczki

Kiállítva: Jeles (Zalaapáti SE, 80’ p.)

Jók: Kovács, Tóth K.R. illetve a vendégek teljes csapata

Ifjúsági: Csács-Nemesapáti SE - Zalaapáti SE 4-3 (0-0)

Police Ola LSK - Zalaszentiván SE 1-0 (0-0)

Zalaegerszeg, 130 néző. Jv.: Molnár Zsolt (Horváth R., Laki Gy.)

Police Ola LSK: Major - Domján, Némethi I.J., Kovács Benjamin, Némethi II.J., Toplak, Kovács Balázs (Szalay), Rétyi (Pogács), Csiszár Zs. (Horváth T.), Takács (Cserép), Csiszár B. Edző: Keskeny László.

Zalaszentiván SE: Kerekes - Büki (Fábián), Blaskovics T.(Horváth B.), Udvardi Attila, Hideg (Magyar), Csiszár Z., Kecskés, Tóth M., Németh M., Kiss (Blaskovics D.), Szilasi. Edző: Simon Károly.

Jó iramú mérkőzésen tartotta otthonában a három bajnoki pontot a hazai csapat. A tudósításhoz az is hozzátartozik, hogy a játékvezető és asszisztense közötti kommunikációs zavarnak több esetben is a szentivániak látták a kárát – egy esetben egy szabályos találattól fosztotta meg a játékvezető a vendégcsapatot.

Gólszerző: Horváth T.

Jók: Kovács Benjamin, Csiszár B., illetve Kerekes, Udvardi Attila, Csiszár Z.

Ifjúsági: Police Ola LSK - Zalaszentiván SE 4-0

Tudósított: Horváth László További eredmények:

Z-Line Stúdió Bödei SE  --- Sármellék FC 4:4 (3:3)

Böde, 100 néző. Jv.: Kondákor (Vörös, Rózsás)

Z-Line Stúdó Bödei SE: Hajgató – Anti (Lugosi), Darabos, Frigy, Kósa (Mileji), Lengyel, Nagy, Papp (Garamvölgyi), Palkó, Péter, Toplak. Edző: Kósa László.

Sármellék: Tóth, Magas, Hunyadi, Kiss, Bonyai, Balogh, Kósa, Nagy (Tasner), Borbély, Baumgartner, Antal (Tislér). Edző: Hajba Géza.

1.perc A vendégek csatára átesett a labdát elütő Hajgató kapus kezén, 11-es. A büntetőt Magas értékesítette. (0:1)

14.perc Egy felívelésnél a hazai védelem teljesen üresen hagyta Baloghot, aki tisztán levehette a labdát, majd higgadtan a hálóba gurított. (0:2)

16.perc . Toplakot hátulról lefejelte egy vendég védő, 11-es. A büntetőt a sértett magabiztosan értékesítette(1:2)

27.perc Papp szabadrúgását Toplak 11 méterről bólintotta gyönyörűen a hálóba. (2:2)

30.perc A védelem közt kilépő csatárt csak buktatni tudták a hazai védők, 11-es. Magas büntetőjébe csak beleérni tudott a hazai hálóőr. (2:3)

33.perc Frigyet ugratták ki a jobb szélen, aki nem hibázott. (3:3)

50.perc Toplak lőtte ki 20 méterről a bal alsó sarkot, vezet a hazai csapat. (4:3)

84.perc A vendégek szabadrúgását Borbély fejelte közelről a hálóba, újra egyenlő az állás. (4:4)

Rendkívül fordulatos, gólokban gazdag mérkőzésen bármelyik csapat nyerhetett volna de mindkét csapat hálója 4-szer zördült meg, Így összességében a döntetlen teljesen reálisnak mondható. Egész Böde szorít Hajgató Attila kapusért, aki a hétvégén életveszélyes közlekedési balesetet szenvedett!!! Mielőbbi felépülést!!!

Jók: Toplak, Lugosi iletve Magas, Balogh

Ifjúsági: Z-Line Stúdó Bödei SE - Sármellék 5:6

Tudósított: Garamvölgyi Norbert

FC Keszthely Milefa - AF Páterdomb LSC 0-3 (0-3)

Keszthely. Jv.: Hegedűs Árpád

Keszthely: Horváth - Márton, Keveházi, Bedő, Gelencsér, Hudop, Szalai, Tompos, Vida, Takács, Németh. Vezetőedző: Antoni János

Páterdomb: Bucsics - Gyenese R., Gyenese T., Turi, Németh (Kaj), Farkas R., Révész, Csikós, Bita (Gazdag), Farkas T. (Végh), Milics (Kulcsár). Vezetőedző: Pergel Attila

Gólszerzők: Révész, Bita, Gyenese R.

Vonyarcvashegy SE - Kertvárosi LSC - Ságod 5-0 (1-0)

Vonyarcvashegy. Jv.: Kovács I. Péter

Vonyarcvashegy: Pusztai - Molnár, Gelencsér, Zsohár P., Balogh (Boruzs), Zsuhár B., Mátó, Lichtenberger (Szalma), Szeles (Nagy), Páncsics, Cser (Németh). Edző: Lajtai Roland.

Ságod: Lahocsinszky - Düh L., Agg P., Szabó, Zámbó, Táncos, Agg Z., Vinkó (Badics), Németh, Düh O., Pőcz. Edző: Szabó Zsolt

Gólszerzők: Cser, Mátó (2), Zsohár B., Zsohár P.

Nagykapornak KSE - Vasboldogasszony LSC 2-3 (1-2)

Nagykapornak. Jv.: Beke Zoltán

Nagykapornak: Rezneki - Tüh, Földes, Kiss (Farkas), Németh Gy., Peresztegi, Kövécs, Orbán, Hajas (Tóth), Makovecz, Németh P. Vezetőedző: Erdős János

Vasboldogasszony: Gál - Dalla, Németh, Vincze, Farkas, Laska (Ferencz), Karcsics, Bertók, Gerencsér, Horváth, Pongrácz. Vezetőedző: Bócz Lajos

Gólszerzők: Hajas, Makovecz, ill. Németh, Bertók, Vincze

Várvölgy FC - Cserszegtomaji SK 1-3 (1-0)

Várvölgy. Jv.: Kovács Zsigmond

Várvölgy: Sényi - Benke, Szi (Polgárdi), Torma, Czimondor, Cserép R., Székely (Vass), Bicsérdi, Gelencsér, Noé, Cserép D. Vezetőedző: Cserép Róbert

Cserszegtomaj: Kovács G. - Molnár, Ács, Pais (Csillag), Németh (Hauser), Török (Pálfi), Kovács I., Nyári, Horváth, Németh (Szántó), Kovács R. Vezetőedző: Takács Tamás

Gólszerzők: Bicsérdi, ill. Nyári (3)

Kiállítva: Czimondor (82')

Becsvölgye SE - Gyenesdiás Kinizsi SK 2-4 (1-1)

Becsvölgye. Jv.: Dávid József

Becsvölgye: Nemes - Nátrán, Simon, Szénásy, Nérer, Horváth, Pálfi, Császár (Pataki), Szabó T., Geráth, Szabó Cs. (Zsiga). Vezetőedző: Simon Tibor

Gyenesdiás: Szombathelyi - Dely, Mosdósi, Kurbicsek, Beke, Rédei, Hegyesi, Csik, Aranyics (Szigeti), Durgó, Purt (Majtász). Vezetőedző: Durgó Miklós

Gólszerzők: Horváth, Császár, ill. Aranyics (2), Rédei, Majtász

OLDALTÖRÉS: Déli-csoport

Zalakomár Egyetértés SE - Reák-Gép Kft. Baki SE 3-4 (2-3)

Zalakomár. Jv.: Lancz Zsolt

Zalakomár: Tóth Pajor M. - Kohn, Horváth T., Kovács (Horváth I.), Horváth Zs., Szabados, Szefcsik (Molnár), Tóth-Pajor Sz. (Takács), Csizmadia, Tinó (Madarász N.), Madarász Z. Vezetőedző: Benedek József

Bak: Szabó - Sebők, Kámán, Nagy, Pencsov, Horváth, Dömötör, Somodi (Balázs), Tóth (Koós), Újvári, Kovács. Vezetőedző: Somodi Sándor

Gólszerzők: Madarász Z. (3), ill. Újvári, Somodi (2), Kovács

Kiállítva: Horváth (Bak - 73')

Gelse Termás SE - Bagola 1-4 (1-1)

Gelse. Jv.: Husz Tamás

Gelse: Pilicz - Horváth Zs., Hajmás, Végh, Bakonyi P., Bakonyi M. (Kiss T.), Aracsi, Simon R. (Sebei), Simon Z., Horváth A., Horváth L. (Kiss L.)

Bagola: Benkő - Horváht, Kovács K., Kovács B. (Csöndör), Marczin, Rácz (Potyi), Harangozó, Kalamász (Kapus), Hilcz, Lovkó, Kalmár. Vezetőedző: Popovics Lajos

Gólszerzők: Simon Z., ill. Harangozó, Kovács K., Lovkó, Csöndör

Primagép Zalaszentmihály - Galambok SC 1-1 (0-1)

Zalaszentmihály. Jv.: Pujcsek Attila

Zalaszentmihály: Sebestyén - Luczi, Kiss, Kovács, Biczó, Benkő, Janda (Soós), Ujvári, Koczpek, Szabó (Cser), Baksa (Konrád). Vezetőedző: Szabó Balázs

Galambok: Gyulai - pintér, Bagó, Simon, Baranyai J., Schmidt, Beke, Tolnai, Czene (Török), Baranyai R., Baranyai D. Vezetőedző: Csizmadia István

Gólszerzők: Biczó, ill. Baranyai

Kiállítva: Baranyai J. (63')

Rédics KSE - Zalaszentbalázs SE 3-2 (1-1)

Rédics. Jv.: Pető András János

Rédics: Pál - Kiss B., Gaál L., Holl (Balogh), Szabó, Czigány, Horvath, Kancsal (Lenner), Bodó (Gaál Cs.), Gúzs (Szabó), Kiss G. Vezetőedző: Gaál László

Zalaszentbalázs: Szántó - Nagy, Hajmási Á., Horváth, Hajmási P. (Déri), Szekeres, Zsoldos, Árok, Laki, Varga, Markotán. Vezetőedző: Balázs Szilárd