"Verte" a ZTE a Debrecent (frissítve képgalériával)

Zalaegerszeg - A Soproni Liga a 16. fordulójából elhalasztott mérkőzést játszotta le szerdán a ZTE FC. A zalai gárda a Debrecent fogadta hazai pályán. A Debrecen egy góllal kikapott, így nem tudott a tabella élére ugrani.

zaol.hu

Soproni Liga, 16. fordulóból elhalasztott mérkőzés:

ZTE FC - DVSC-TEVA 2-1 (1-1)

J.vezető: Szabó Zs.
Gól: Illés (32.), Pavicevic (62.) ill. Dudu (39.)

A Debrecennek egy pont is elég lett volna, hogy megelőzze az  Újpestet, ám a zalaiak nem adták a pontot. Illés találatával a 32. percben szereztek vezetést, de nem sokat késett a DVSC válasza: Dudu 3 méterről talált kapuba. A második játékrészben Pavicevic révén a zalaiak bombáztak a vendégek hálójába, akik már nem tudtak visszavágni: 2-1 lett a vége és a hazai gárda a harmadik helyre ugrott.