2012.05.03. 02:26

Balszerencsés Nagypáli-vereség

Balszerencsés vereséget szenvedett a Páter Fit-Well Nagypáli együttese a női labdarúgó NB I felsőházi játszásában. A zalaiak a Femina otthonában kaptak ki 3-2-re.

Nagypáli: Mónok - Pete, Tölgyesi, Soproni, Boda - Luczi (Vass), Gáspár (Horváth), Németh, Rózsás - Végh, Szegedi (Kerkai). Edző: Péter Zoltán.

Ez volt az a mérkőzés, melyen jó eséllyel lépett pályára a Nagypáli együttese, akár a győzelemért is az 1-5. helyért zajló rájátszásban. Ennek megfelelően nemcsak nagyon bátran, de jól is futballoztak a zalaiak és az első félidő derekán a vezetést is megszerezték. Aztán a második félidőben előjöttek azok a gondok, melyek az egész szezonban végigkísérik a csapat szereplését, ugyanis kezdtek fáradni a még mindig tartalékos összeállításban játszó vendégek. A Femina egyenlített és a vezetést is átvette, viszont a Nagypáli a hajrában egalizált. Úgy tűnt, hogy pontot szerezhet a zalai együttes, viszont a 91. percben egy balul sikerült hazaadásra lecsapott a házigazdák játékosa és megszerezte csapata győztes találatát. Nagy kár volt ezért, ugyanis zalai pontszerzés esetén megmaradt volna az esély, hogy a Nagypáli csapata a végelszámolásnál megelőzze a Feminát.

Gólszerzők: Csapó (2), Széles, illetve Szegedi, Végh.

Jók a zalaiak közül: Tölgyesi, Boda, Rózsás.

Péter Zoltán: Nem érdemeltünk vereséget, ugyanis az ellenfél szinte helyzet nélkül szerzett három gólt.