2009.11.04. 03:27

Egy vitatott gól döntött Marcaliban

Nagykanizsa - A női kézilabda NB I B-ben az N. Izzó női együttese nagyon szoros mérkőzésen kapott ki Marcaliban úgy, hogy a hajrában még vezetett.

Petrovics Ernő

Izzó SE: Pécsi T. - Borsi 1 Takács 1, László R. 3, Gudlin, Matetits 7, Papp 1. Csere: Csere: Hofbauer ( kapus) Gombor 4/2, Ruzsa, Rapali 6/2, Anak, Marton, Kiss 1. Edző: Zsigmond György.

A küzdelmes mérkőzés első félidejében végig szorosan alakult az eredmény (10. p.: 3-3, 25. p.: 9-9). A második játék részben a kanizsaiak átvették a vezetést (45.p.: 16-17, 50. p.: 19-20), s az utolsó pillanatig kiélezett csata zajlott a pályán. Az 58. percben vendégcsapat az 58. percig 23-23-as állás után viszont a Marcali a kanizsaiak által vitatott góllal szerezte meg a győztes találatot. A látottak alapján a döntetlen reálisabb eredmény lett volna.

Az N. Izzó csapatából Pécsi, Matetits és Rapali dicsérhető.