Pálfy Antal a Balaton Ultra Futófesztiválon bizonyított

2023.11.16. 16:30

Nem csak két keréken, két lábon is stabilak a ZKSE tagjai

Törökbálinton rendezték meg a közelmúltban a Cyclocross Challenge elnevezésű hazai versenysorozat második viadalát, melyen a Green Zone-ZKSE kerékpárosai is rajthoz álltak.

Horváth Sándor a törökbálinti viadalon

Forrás: ZKSE

A 170 fős mezőnyben két érmet szereztek az egerszegiek: női elitben Chovanyecz Emese, az U9-es fiúknál pedig Káldi Zalán lett harmadik, míg Horváth Sándor (férfi Master2) negyedikként hajszállal maradt le a dobogóról.

A ZKSE-sek további helyezései. Férfiak, master2: 8. Czenki Tamás, 16. Káldi Tamás.

És az egerszegi egyesület tagjai nemcsak két keréken, de két lábon is stabilan állnak, amit ugyanebben az időpontban Pálfy Antal a Balaton Ultra Futófesztiválon bizonyított. A sportember az 50 kilométeres távon 4:18 órás egyéni csúccsal (vagyis átlagban alig 5 perces kilométereket teljesítve) a 4. helyen ért célba.