Értékes helyezések

2022.10.04. 20:30

Zalakaroson rajtolt el a cyclocross Magyar Kupa

A fürdővárosban megrendezett Karos Cross Kupa jelentette a cyc­locross Magyar Kupa-sorozat idei első fordulóját.

Nemes Ferdinánd

Forrás: ZKSE

A viadalon a megyeszékhelyi Green Zone-ZKSE népes csapattal képviseltette magát és sok értékes helyezéssel tért haza. U11-ben Kovács Máté a 8. helyen végzett, míg a lányoknál Péterffy Róza másodikként zárt. Az U13-as fiúknál Bruchner Máté 3., Nemes Zsigmond pedig 9. lett. Az U15-ös fiúmezőnyben Nemes Ferdinánd bronzérmet szerzett, Pálos Bence a 8. helyen zárt. Ugyanebben a korosztályban a lányoknál Szücs Borbála győzött, Kálmán Lucáé lett a dobogó alsó foka. Az U17-es fiúknál Forgács Patrikot a 12. helyen intették le. A junior lányoknál Bruchner Regina hozta az első helyet és megnyerte a női abszolútot is. U19-ben Endrédi Máté a második helyen ért célba. A Master2 kategóriában ugyancsak képviseltette magát a klub: 5. Czenki Tamás, 7. Dervalics Gábor, 8. Horváth Szabolcs, 11. Horváth Sándor. A hobbifutamban Nemes Krisztián 8. lett. A cyclocross kupasorozat két hét múlva Iszkaszentgyörgyön folytatódik.