Magyar Kupa sorozat

2019.11.05. 19:44

Jól szerepeltek a ZKSE versenyzői a Cyclocross Magyar Kupán

Szekszárdon járt a ZKSE a cyclocross Magyar Kupa sorozat második állomásán, ahol a szokatlan októberi melegnek köszönhetően száraz körülmények fogadták a kerékpárosokat.

Varga Andor

Sylvester Balázs, a ZKSE kerekese verseny közben Fotó: ZKSE

A zalaegerszegi csapat három futamban volt érdekelt. Délelőtt Csér Szilvia nyerte a hobby női versenyt, majd a Master kategóriákban álltak rajthoz a megyeszékhelyi versenyzők. Közülük Dervalics Gábor kiemelkedő teljesítménnyel 3. helyen végzett a Master 2 kategória sűrű mezőnyében. Délután, az utolsó rajtban indult Sylvester Balázs, aki hamar felvette a viadal ritmusát és magabiztos versenyzéssel nyert az U23-as kategóriában.

Cyclocross Magyar Kupa, a ZKSE eredményei. Nők, Hobby: 1. Cséri Szilvia. Férfiak, Master 2: 3. Dervalics Gábor, 11. Horváth Szabolcs, 13. Káldi Tamás, 27. Vitkovics Péter. Master 1: 10. Pálmai Zsolt. U23: 1. Sylvester Balázs.