Foci

2014.09.14. 09:32

A jelenlegi vasárnapi futballprogram Zala megyében!

Zala megye - Akik folyamatosan követték szombati híradásainkat, már olvashatták, hogy a csapadékos idő és az árvizek miatt a Zala megyei labdarúgó-bajnokságban számos mérkőzést töröltek, illetve több esetben a pályaválasztói jog felcserélésével tudják csak biztosítani a mérkőzések megrendezését.

Kerkai Attila

Vasárnap az is eldőlt, hogy az I. osztályban a Letenye - Tóth Hús Zalagrár Pókaszepetk találkozó is elmarad, így mostani állás szerint csupán három mérkőzést rendeznek meg vasárnap ebben az osztályban.

Zámodics Krisztián, az MLSZ Zala Megyei Igazgatósága versenybizottságának titkára érdeklődésünkre elmondta, ahonnan eddig jelezték, hogy gond lehet a rendezéssel ezekben az esetekben megszülettek a szükséges rendelkezések. Mostantól viszont már a játékvezetők döntenek az adott helyszíneken, hogy alkalmas-e a pálya a játékra, vagy sem.

Vasárnap déli állás szerint a megyei bajnokság három osztályában az alábbi mérkőzéseket tudják megrendezni:

Megyei I. osztály:

16.00: Tarr Sprint Andráshida - Hévíz, Csács-NSE - Olajmunkás Gellénháza, Zalaszentgrót - Horváth-Méh Kiskanizsa.

Megyei II. osztály:

Északi-csoport.

16.00: Zalaszentiván - Keszthely Milefa, Z+D Cserszegtomaj - Türje, Várvölgy - Zalaszentgyörgy, Zalaapáti - Nagykapornak, Vasboldogasszony - AF Páterdomb, Botfa - Tarr Sprint Andráshida II.

Déli-csoport:

13.00: Söjtör - Felsőrajk.

16.00: Flexibil Top-Zalakomár - Reák-Gép Bak, Z-Service Zalaszentmihály - Kerámia Tófej, Sava-Borsfa-Borsfa - Alucsat-Zalaszentbalázs.

Megyei III. osztály:

Északi-csoport:

16.00: Gépalk Salomvár - Zalaháshágy, Babosdöbréte - Csatár, Kávás - Becsvölgye, Szivárvány Bútor Hahót - Pölöske, Sármellék - Zalacséb.

Déli-csoport:

16.00: Pogányszentpéter - Bajcsa, Újudvar - Nagykanizsa Bagola, Miklósfa - Letenye II, Bázakerettye - Petrivente, Eszteregnye - Murakeresztúr, Palin - Szerdahely.

Közép-csoport:

16.00: Göcsej SE Németfalu - Lets Do It Technoroll Teskánd II, Nemesrádó - Sárhida, Bagod - Csonkahegyhát, Vaspör-Ozmánbük - Bocfölde, Egervár - Alsónemesapáti, Alibánfa - Kemendollár.

Keleti-csoport:

16.00: Sümegcsehi - Óhíd, Rezi Petőfi - Zalacsány, Karmacs - Vindornyaszőlős, Vonyarcvashegy - Zalaszentlászló, Zalaszántó - Zalavár.

Nyugati-csoport:

16.00: Ada Nova - Szilvágy, Baktüttös - Zalabaksa, Petrikeresztúr - Bárszentmihályfa.

Kapcsolódó cikkek:

A vízilabdát inkább nem vállalták

Számos mérkőzést töröltek a megyei bajnokságban - fotókkal

Ezek is érdekelhetik