Foci

2008.05.13. 02:26

A Paks FC legyőzte az Újpestet

Zalaegerszeg (ZH) - A labdarúgó NB I hét végi találkozóin egészen hétfőig nem született különösebb meglepetés. Tegnap viszont a Paks csapata robbantott és hazai pályán legyőzte (2-0) a bajnoki aranyért is harcban lévő Újpest FC együttesét.

Zalai Hírlap

Nyíregyháza-MTK Budapest 0-2 (0-1). Gólszerzők: Kanta J. (29.), Urbán (51.).

Szombati eredmények:

Győri ETO FC-Bp. Honvéd 2-2 (0-1). Gólszerzők: Bajzát (64.), Varga L. (72.), illetve Diego (25.), Dobos (63. - 11-esből).

REAC-BFC Siófok 4-2 (2-0). Gólszerzők: Somorjai (1.), Torma (45., 51., 63.), illetve Melczer (47.), Magasföldi (75.).

Vasas-Kaposvár 1-2 (1-1). Gólszerzők: Lázok (33.), illetve Alves (16. - 11-esből), Oláh (68.).

FC Fehérvár-DVTK 3-1 (0-0). Gólszerzők: Sitku (57.), Dvéri (81.), Nagy D. (90.), illetve Pintér (69.).

A tegnapi mérkőzésen:

Paks FC-Újpest FC 2-0 (1-0). Gólszerzők: Tököli (43.), Heffler (59.). Az ezerfős Újpest-tábor a 82. percben megpróbált bejutni a pályára, és görögtűzzel dobálta a biztonságiakat valamint a rohamrendőröket. A játékvezető emiatt néhány percre megállította a meccset.