Zala Volán győzelem hazai pályán

<b>Zalaegerszeg</b> - A női első osztályú kosárlabda bajnokságban szoros mérkőzésen nyert a Zala Volán a Vasas ellen.

zaol.hu

Zala Volán-ZTE–Vasas-Csata 68–57 (16–14, 21–12, 14–14, 17–17), Zalaegerszeg, 100 néző. V: Fekete L., Söjtöry T.

Zala Volán: Rasheed 17/3, Szélesy J. 13,Szalay V. 4, Ambrus Sz. 2,   Horváth Zs. 16. Csere: Takács D., Varga Zs. 5, Pongor K. 3, Hersics A. 8/3. Edző: Bencze Tamás

Vasas: Laklóth 15/6, Mansaré F. 10. Fritz 14, Czank 5, Fejes R. 6,  Csere: Szondy 3, Győr 4. Edző: Deák Éva

Az első két negyed remekül sikerült a hazaiaknak, ekkor megnyugtató előnyt szereztek. A 28. percben már 49-31 állt az eredményjelzőn.

Ezután a zalaiak játékába sok hiba csúszott,  a Vasas 53:50-re felzárkózott. Az utolsó öt percben ismét a Volán akarata érvényesült és végül kilenc ponttal győzték le a fővárosiakat.