Cserególok és pontosztozkodás

Zalaegerszeg - A hajrában születtek a gólok - a ZTE és a Honvéd részéről is a kispadról beszálló játékos talált be - , győztest viszont nem hirdettek az NB I-es labdarúgó-bajnokság kora délutáni meccsén.

zaol.hu

A 77. percben Hercegfalvi fejessel szerzett vezetést a vendégeknek, amit Hajdú lapos, a lábok között elsuhanó szabadrúgással egalizált, három perccel a rendes játékidő vége előtt.

Zalaegerszegi TE-Bp. Honvéd 1:1 (0:0) - Zalaegerszeg, 2000 néző, NB I-es labdarúgó-mérkőzés, vezette: Bede.

Zalaegerszeg: Vlaszák - Kocsárdi, Miljatovics, Botis, Varga R.- Alomerovics (Szluka, 15.), Horváth A., Máté P., Illés (Hajdú, 80.)  -Waltner, Balázs (Pavicsevics, 52.). Edző: Csank János

Bp. Honvéd: Rabóczki - Takács Á. (Simics, 57.), Szmiljanics, Debreceni, Filó -  Benjamin, Sztojakovics (Hercegfalvi, 76.) Lungu - Abass, Abraham, Moreira (Magoc, 39.). Edző: Sisa Tibor.

Gólszerzők: Hajdú a 87., illetve Hercegfalvi a 77. percben.

Sárga lap: Varga R. az 56., Miljatovics az 62., illetve Abass a 44. percben, Simics a 79. percben.