2006.09.13. 02:26

Szép sikerek

Keszthely (bl) - A Balaton fővárosa adott otthont a 30. nemzetközi nyílt magyar senior teniszbajnokságnak.

nincs nev

A zalaiak közül többen is jól szerepeltek, a női párosban az Iglódiné Eggenhofer Bernadett (Keszthely)-Kubinszkiné Szabó Judit (Sopron) kettős a dobogó legfelső fokára állhatott. A férfi párosok versenyében a keszthelyi Eke László is elkönyvelhetett egy ezüstérmet, a vegyespárosban pedig az Eggenhofer Bernadett-Pécsi Attila keszthelyi kettős a dobogó harmadik fokára állhatott fel.

A szervezők elégedettek voltak a mintegy 300 induló által húsz pályán lejátszott mérkőzések szervezettségével, ezért úgy döntöttek, hogy jövőre is Keszthelyen rendezik a magyar senior bajnokságot. Az egyre ismertebb és rangosabb tornára jellemző, hogy ezúttal 14 nemzet képviseltette magát.