2006.09.08. 02:27

A bronzért játszanak női pólósaink

Belgrád (mti) - A magyar női vízilabda-válogatott 12-11-es vereséget szenvedett az orosz csapattól a belgrádi Európa-bajnokság elődöntőjében. Oroszo ...

Mórocz Zsolt

Oroszország-Magyarország12-11(4-5, 4-0, 3-4, 1-2)Fantasztikusan kezdett a magyar csapat, ám az oroszok a második negyedben megfordították a találkozót és a végéig nem is adták ki a vezetést a kezükből. Bár sok gólt szereztünk, a védekezésen ment el a meccs. Nehéz úgy mérkőzést nyerni, hogy 12 gólt kapunk... - értékelt Szilágyi Péter szövetségi kapitány, akinek együttese a 3. helyért játszhat szombaton 18 órakor.

Férfi válogatottunk ma a spanyolokkal mérkőzik meg az elődöntőben.