Reklám

2015.03.16. 19:45

Állás a Lambda Systeme Kft.-nél (x)

A Lambda Systeme Kft. sikeresen működő építőanyag nagykereskedelmi vállalat. 1992 óta, immáron 13 telephellyel vagyunk jelen a magyar piacon.

Országos értékesítési hálózatunk fejlesztése érdekében

építőanyag értékesítői-, üzletkötői

tapasztalattal rendelkező Kollégákat keresünk az alábbi földrajzi területekre:

Zala és Vas megye ( zalaegerszegi központtal )

Hajdú-Bihar és Szabolcs-Szatmár-Bereg megye ( debreceni központtal )

Budapest, Pest megye ( budapesti központtal )

Feladatok:

-       építőanyag értékesítés és műszaki szaktanácsadás

-       meglévő partnerkör forgalmának megtartása, fejlesztése

-       új ügyfelek felkutatása

-       üzleti tárgyalások lebonyolítása

-       árajánlatok, szállítási szerződések, megrendelések készítése

-       az értékesítési volumen dinamikus növelése

-       heti, havi beszámolók elkészítése

-       együttműködés a háttér munkálatokat végző Kollégákkal

Elvárások a sikeres jelölttől:

-       építőipari műszaki végzettség ( legalább középfokú )

-       építőanyagok átfogó ismerete

-       aktív, releváns piac és terület ismeret

-       kereskedelmi szemlélet

-       számítógépes ismeretek

-       B kategóriás jogosítvány

Személyes készségek:

-       jó kommunikációs készség

-       kezdeményező szemléletű ügyfélkezelés

-       erős kapcsolatteremtő készség

-       határozott, vevőorientált fellépés

-       dinamikus, kreatív személyiség

-       önálló munkavégzés képessége

-       egészséges ambíciók, csapatmunkára való készség

-       megbízhatóság

-       utazási hajlandóság

Amit kínálunk:

-       hosszú távú, stabil munkahely, biztonság

-       áttekinthető, versenyképes jövedelem csomag

-       intenzív betanulás

-       felelősségteljes szakmai munka

-       kulturált, lendületes munkakörnyezet

-       folyamatos szakmai fejlődés, továbbképzés

-       céges autó, mobil telefon

Előnyt jelent:

-       azonos területen szerzett több éves szakmai tapasztalat

-       felsőfokú építőipari műszaki végzettség

Amennyiben hirdetésünk bármely régióban felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát és bemutatkozó levelét az alábbi elérhetőségen:

[email protected]

Szeép – Pataki Katalin, HR vezető

További információk: www.lambda.hu

Beküldési határidő: 2015. március 20.

Kérjük, hogy levelében jelölje meg, melyik pozícióra pályázik!

Ezek is érdekelhetik