Kiemelt állások

2018.02.14. 17:02

Operátor

A Honeywell Hőtechnikai Kft. hosszú távra

munkatársakat keres

nagykanizsai és sormási telephelyére

Operátor

munkakörbe,

Az alkalmazás feltételei:

-          Több műszakos munkarend vállalása

-          Határozott idejű munkaviszony, határozatlanosítás lehetőségével

Elvárások:

-          Legalább 8 általános iskolai végzettség

-          Középfokú/technikusi végzettség előnyt jelent

-          Kézügyesség, pontosság, monotónia tűrés

Amit kínálunk:

versenyképes fizetés

-          13. havi bér kifizetés 1 év után

-          Ingyenes ebéd minden munkavállaló számára

-          Snackautomatán levásárolható havi fix keret

-          Egészségprogram keretein belül ingyenes szűrővizsgálatok, sportolási lehetőség

-          Igényes és biztonságos munkakörnyezet

-          Fejlődési lehetőség vállalaton belül

-          Családias légkör, barátságos hangulat

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette érdeklődését, várjuk önéletrajzát

a nagykanizsai gyár portájára

(8800 Nagykanizsa, Dózsa Gy. u. 147.)

vagy a következő e-mail címre:

katalin.soos@honeywell.com

Ezek is érdekelhetik