Keszthely

2014.04.26. 17:56

Helikoni Ünnepségek 2014. - Komolyzene-kamarazene eredmények

Komolyzene-kamarazene eredmények a Helikon Ünnepségekről.

Komolyzene-kamarazene

Arany

Tanuló/csoport neve:                                             Iskola neve/város:

Fődíj:Dolce Klarinét Együttes .......                           Keszthelyi Vajda János Gimnázium - Keszthely

1. Marcali Marcato Ütőegyüttes......           Marcali Berzsenyi Dániel Gimn., Szki és KOll. - Marcali

2. Alföldi Nelli – hegedű, Mitró Apolka – oboa              Vetési Albert Gimn. - Veszprém

3. Alföldi Nelli,Faragó Dániel, Czinege Lilla – hegedű Vetési Albert Gimn. - Veszprém

4. Ritmusvarázs Ütőegyüttes.........                                  Szent Mór Katolikus Ált. ISk. AMI és Gimn. –

Pécs

5. Orff Ütőegyüttes...........................                                  Batthyányi Lajos Gimn. – Nagykanizsa

6. Sramli Együttes............................                                  Eötvös József Gimn. és Koll. Nemzetiségi

Tagozata - Tata

7. Gombos Luca, Dózsa-Juhász Olívia – fuvola           Kaposvári Munkácsi Mihály Gimn. - Kaposvár

Vass Bence - zongora

8. Romsics Rebeka – fuvola, Hatos Martin – gitár        Keszthelyi Vajda János Gimn. - Keszthely

9. Mukics Júlia, Nagy Zsófia – furulya                           Nagy Lajos Gimnázium - Szombathely

10. Furulyaegyüttes.........................                                  Prohászka Ottokár Katolikus Gimn. –

Budakeszi

Komolyzene-kamarazene

Arany

Tanuló/csoport neve:                                             Iskola neve/város:

1. Illés Kristóf – klarinét, Kendeh- K. Lili – hegedű      Keszthelyi Vajda János Gimn. – Keszthely

Horváth Regina - zongora

2. Klucsik Dávid – kürt, Farkas Bálint – baritonkürt     Lovassy László Gimn.- Veszprém

3. Mohácsi Ütőegyüttes...................                                  Mohácsi Kisfaludy Károly Gimn. – Mohács

4. Janus Trió.....................................                                  Pécsi Janus Pannonius Gimn. - Pécs

5. Vass Benjámin, György Bence – klarinét                  Keszthelyi Vajda János Gimn. - Keszthely

6. Cselló Trió.....................................                                  Pápai Református Gimn. Kollégiuma és

Művészeti Szakközépiskolája - Pápa

7. Dabóczy Orsolya, Szabady Ágnes – zongora          Türr István Gimn. és Koll. - Pápa

8. Közgáz Szextett              Keszthelyi Közgazdasági Szki - Keszthely

Komolyzene-kamarazene
Ezüst

Tanuló/csoport neve:                                             Iskola neve/város:

1. Szomszéd Alíz – fuvola, Tunner Kristóf – zongora  Magya-Angol Tannyelvű Gimn. –

Balatonalmádi

2. Shostakovich Trió........................                                  Béri Balogh Ádám Posta és Bankforgalmi

Szki - Vasvár

3. Tóth Csenge, Koroknai Szandra – xilofon                Nagy Lajos Gimnázium - Szombathely

4. Munkácsy Duó.............................                                  Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium –

Kaposvár

5. Dongó Luca, Elizek Dalma, Gorzó Fruzsina             Keszthelyi Vajda János Gimn. – Keszthely

Horváth Laura - fuvola

6. Kondorosy Blanka, Szelestei Hanna, Horváth         Keszthelyi Vajda János Gimn. – Keszthely

Rita, Kalmár Barbara - fuvola

7. Szántó Kamilla – fuvola, Szőts Hanna – gitár          Székesfehérvári Kodály Zoltán Ált. Isk.,

Gimn. és AMI - Székesfehérvát

8. Boglári Fuvola Trió......................                                  Mátyás Király Gimnázium - Fonyód

9. Szilágyi Zita, Giay Anna – zongora                            Siófoki Perczel Mór Gimn. - Siófok

10. Kalmár Barbara, Szelestei Hanna – fuvola             Hévízi Bibó István Gimn. Szki és Koll. –

Hévíz

Komolyzene-kamarazene
Ezüst

Tanuló/csoport neve:                                             Iskola neve/város:

1. Kondorosy Blanka, Szelestei Hanna – fuvola          Keszthelyi Vajda János Gimn.- Keszthely

2. Gamper Johanna, Eckmann Dániel – hegedű        Keszthelyi Vajda János Gimn. - Keszthely

Komolyzene-kamarazene
Bronz

Tanuló/csoport neve:                                             Iskola neve/város:

1. Horváth Rita – fuvola, Gombocz Eszter – gordonka       Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimn. –

Z.egerszeg

2. Lovas Rebeka, Cséby Hanna – hegedű                   Keszthelyi Vajda János Gimn. - Keszthely

3. Marics Borbála, Szalai Edit – hegedű                        Piarista Ált. Isk., Gimn. és Diákotthon –

Nagykanizsa

4. Fuvola Kvártett.............................                                  Béri Balogh Ádám Posta és Bankforgalmi

Szki - Vasvár

5. Csörnöc Klarinét Kvártett............                                  Béri Balogh Ádám Posta és Bankforgalmi

Szki - Vasvár

6. Gamper Johanna, Magyar Virág – hegedű               Keszthelyi Vajda János Gimn. - Keszthely

7. Pro Artis Gitártrió..........................                                  Paksi Vak Bottyán Gimn. - Paks

8. Vajda Lilla, Vidák Réka – fuvola.........                         ........................... Marcali Berzsenyi Dániel Gimn., Szki –

Marcali

9. Takács Diána, Varjú Noémi – fuvola                          Kisfaludy Sándor Gimn. és AMI - Sümeg

10. Táncsics Klarinét Kvártett.........                                  Kaposvári Táncsics Mihály Gimn. - Kaposvár

Komolyzene-kamarazene
Bronz

Tanuló/csoport neve:                                             Iskola neve/város:

1. Bogdán Róbert, Krasznai Bálint Levente – zongora,    Perczel Mór Gimn. - Siófok

2. Józsa Barbara – fuvola, Pázmándi József – gitár         Pécsi Leőwey Klára Gimn. – Pécs

Ezek is érdekelhetik