Hírek

2006.09.04. 02:28

Megújult az orvosi rendelő

Becsehely (sza) - Kisebb ünnepség keretében adták át tegnap a dél- zalai település kívül- belül megújult felnőtt háziorvosi rendelőjét.Eredményes pályázatokkal is gazdagítják a falut

Mórocz Zsolt

A mintegy tízmillió forintos beruházás keretében nemcsak az épület homlokzata szépült meg, de jutott pénz a tetőszerkezet cseréjére, teljes belső átalakításra, valamint a helyiségek klimatizálására is. Mindezt a tegnapi ünnepség keretében jelentette készre a kivitelező Szabó Invest Kft. képviselője, Horváth Gábor.

- Hosszú tervezési munka után benyújtott pályázataink komoly eredményeket hoznak településünk számára - mutatott rá beszédében Vadász László polgármester, aki hangsúlyozta: a faluban lakók egészségi állapotát ismerve kívánja, hogy ne túl sokszor kelljen igénybe venniük a megszépült rendelő szolgáltatásait. Amennyiben mégis megbetegednek, immár valóban európai körülmények között fogadhatja őket dr. Simán István háziorvos.

Ezt követően Marton Ferencné, az önkormányzat szociális és egészségügyi bizottságának elnöke hivatalosan is átadta a létesítményt, majd rövid szemle után Tóthné Tálos Ildikó járványügyi felügyelő ítélte azt közegészségügyi szempontok alapján minden előírásnak megfelelőnek. Az ünnepség zárásaként Kirner A. Zoltán plébános kérte Isten áldását az épületre.

- Hosszú tervezési munka után benyújtott pályázataink komoly eredményeket hoznak településünk számára - mutatott rá beszédében Vadász László polgármester, aki hangsúlyozta: a faluban lakók egészségi állapotát ismerve kívánja, hogy ne túl sokszor kelljen igénybe venniük a megszépült rendelő szolgáltatásait. Amennyiben mégis megbetegednek, immár valóban európai körülmények között fogadhatja őket dr. Simán István háziorvos.

Ezt követően Marton Ferencné, az önkormányzat szociális és egészségügyi bizottságának elnöke hivatalosan is átadta a létesítményt, majd rövid szemle után Tóthné Tálos Ildikó járványügyi felügyelő ítélte azt közegészségügyi szempontok alapján minden előírásnak megfelelőnek. Az ünnepség zárásaként Kirner A. Zoltán plébános kérte Isten áldását az épületre.

- Hosszú tervezési munka után benyújtott pályázataink komoly eredményeket hoznak településünk számára - mutatott rá beszédében Vadász László polgármester, aki hangsúlyozta: a faluban lakók egészségi állapotát ismerve kívánja, hogy ne túl sokszor kelljen igénybe venniük a megszépült rendelő szolgáltatásait. Amennyiben mégis megbetegednek, immár valóban európai körülmények között fogadhatja őket dr. Simán István háziorvos.

Ezt követően Marton Ferencné, az önkormányzat szociális és egészségügyi bizottságának elnöke hivatalosan is átadta a létesítményt, majd rövid szemle után Tóthné Tálos Ildikó járványügyi felügyelő ítélte azt közegészségügyi szempontok alapján minden előírásnak megfelelőnek. Az ünnepség zárásaként Kirner A. Zoltán plébános kérte Isten áldását az épületre.

Ezt követően Marton Ferencné, az önkormányzat szociális és egészségügyi bizottságának elnöke hivatalosan is átadta a létesítményt, majd rövid szemle után Tóthné Tálos Ildikó járványügyi felügyelő ítélte azt közegészségügyi szempontok alapján minden előírásnak megfelelőnek. Az ünnepség zárásaként Kirner A. Zoltán plébános kérte Isten áldását az épületre.

Ezt követően Marton Ferencné, az önkormányzat szociális és egészségügyi bizottságának elnöke hivatalosan is átadta a létesítményt, majd rövid szemle után Tóthné Tálos Ildikó járványügyi felügyelő ítélte azt közegészségügyi szempontok alapján minden előírásnak megfelelőnek. Az ünnepség zárásaként Kirner A. Zoltán plébános kérte Isten áldását az épületre.

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a zaol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!