Műsor

2024.06.21. 07:30

A helyi tv-k és rádiók pénteki kínálata

Zaol.hu

Forrás: Illusztráció / Pixabay

RÁDIÓK

Egerszeg Rádió: 5.00 Magyaróra 6.00 Vekker – Ébredj velünk! 10.00 A’la Carte 14.00 Helló Egerszeg 18.00 Egerszegi Krónika 18.10 Like 23.00 Zene

Mária Rádió Régió Zalaegerszeg: 17.50-től 19.50-ig Veszprémből közvetített műsorok

Muravidéki Magyar Rádió: 5.45–9.00 Reggeli műsor 9.30 Hétvégi programajánló 10.15 Világjáró 11.15 Helyzetkép 12.00 Déli krónika 15.00 Terepjáró 16.10 Hétvégi programajánló 16.30 Múltunk rejtélyei 18.00 Napi krónika 19.00 Magyarnóták és csárdások 20.00 Terepjáró (ismétlés) 21.05 Helyzetkép (ismétlés) 21.35 Zene hajnalig

VÁROSI TELEVÍZIÓK

Zalaegerszeg: 5.00 Híradó, félóránként 9.00 Egerszegi Esték 9.30 A Szomszéd Vár 10.00 Híradó 10.30 Képújság 16.45 Itthon vagy! 17.00 Keep Young and Fit! 17.15 Generációnk 17.45 Kortalan torna 18.00 Híradó 18.20 Esti mese 18.30 KultúrKör 19.00 Híradó 19.20 Esti mese 19.30 Forgószínpad 20.00 Híradó 20.20 Esti mese 20.30 KultúrKör 21.00 Dokumentum műhely: Élményekre hangolva 21.45 Híradó 22.15 Képújság

Kanizsa: 6.30 Info blokk 7.00 Családias 7.30 Info blokk 8.00 Kibeszélő 8.30 Híradó 8.45 Székelyföld Magazin 9.10 A székelykapuk öröksége 10.10 Info blokk 10.40 Lapozó 12.00 Családias 12.30 Kibeszélő 13.00 Székelyföld Magazin 13.25 A székelykapuk öröksége 14.25 Lapozó 18.00 Info blokk 18.30 Szertár 19.00 Info blokk 19.30 Családias 20.00 Híradó 20.15 90 perc szabadság: A B-közép és a titkosszolgálat 21.15 Életadó hormonok: Egy lombik sikertörténet 21.45 Info blokk 22.15 Lapozó 0.00 Info blokk 0.30 Szertár 1.00 Info blokk 1.30 Családias 2.00 Híradó 2.15 90 perc szabadság: A B-közép és a titkosszolgálat 3.15 Életadó hormonok: Egy lombik sikertörténet 3.45 Info blokk 4.15 Lapozó

Keszthely: 6.00 Szignatúra 6.30 Hittel, lélekkel 6.40 Az én történetem 6.53 Aktív aranykor 6. 7.00 Híradó 7.15 Objektív 7.45 Természetvédelem határok nélkül 65. 8.08 Egy vérből 8.57 Kámfor zenés bábszínház 9.00 Szignatúra 9.30 Hittel, lélekkel 9.40 Az én történetem 9.53 Aktív aranykor 6. 10.00 Híradó 10.15 Objektív 10.45 Természetvédelem határok nélkül 65. 11.08 Egy vérből 11.57 Kámfor zenés bábszínház 12.00 Képújság 18.00 Lábasház 18.29 Idő-tér 18.36 Rigmus 18.38 Székelyföld magazin 19.00 Híradó 19.15 Balatoni Mozaik 19.45 Balasport 2023 20.15 Egy csipetnyi szó: Pásztor László 20.45 Eventus 21.00 Lábasház 21.29 Idő-tér 21.36 Rigmus 21.38 Székelyföld magazin 22.00 Híradó 22.15 Balatoni Mozaik 22.45 Balasport 2023 23.15 Egy csipetnyi szó: Pásztor László 23.45 Eventus 0.00 Képújság

Lenti: 19.00 Lenti Krónika: Helyi önkormányzati választás eredményei Lentiben – Elhunyt Tüske József, Lenti város egykori esperes-plébánosa – Kovács Krisztián új könyvének bemutatója a lenti könyvtárban – Kemény Dénes előadása vállalkozóknak a Balance-ban – Šooš Peter, muravidéki szerző kötetbemutatója Lentiben – Zalai Krónika – Képújság, benne: hírek, információk, közlemények, friss hirdetések

Kerka Régió TV az összefogás televíziója (Páka, Csömödér, Iklódbördőce, Ortaháza, Kissziget, Zebecke, Mikekarácsonyfa, Nova, Lovászi, Tormafölde, Kerkateskánd, Tornyiszentmiklós, Dobri, Csesztreg, Rédics, Külsősárd, Belsősárd, Resznek, Baglad, Zalabaksa, Kerkabarabás, Pórszombat, Szilvágy, Kálócfa, Kozmadombja településeken): Képújság: közérdekű közlemények, önkormányzati információk, programok, hirdetések 19.00 A 2023. június 11-i, keddi műsor ismétlése: Bérmálás Pákán – A vételkörzet településeinek választási eredményei – Zalai Krónika – Képújság: közérdekű közlemények, önkormányzati információk, programok, hirdetések

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a zaol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!