2014.09.18. 14:41

Zala megyei Magyar Kupa: a Türje búcsúztatta a Zalaszentgrótot

Zala megye - Véglegessé vált a megyei labdarúgó Magyar Kupa 3. fordulójának eredménysora csütörtökön.

Bozó Péter

A Lenti TSZ–Rédics és a Gelse Termál–Szepetnek esetében is jogosulatlan játék miatt változott az eredmény, mind a két esetben a hazaiak jutottak a negyedik fordulóba, 3–0-ás gólkülönbséggel.

A harmadik forduló eredményei: Sportklub Gutorfölde–Lenti TE Sport 36 1–4, Zalaszentgyörgy–Szerszámsziget-Zalalövő 4–2, Türje–Zalaszentgrót 1–0, Zalatárnok–Böde 1–10, Sava-Borsfa-Borsfa–Műszer Automatika Tótszentmárton 2–7, Zalaapáti–Alsópáhok 0–8, Flexibil Top-Zalakomár–Nagykanizsa 2–3, Sümegcsehi–Hévíz 1–5, Zalacsány–Tóth-Hús Pókaszepetk 0–8, Lenti TSZ–Rédics 3–0, Gelse Termál–Szepetnek 3–0, Csatár–AF Páterdomb 2–6.

A Szivárvány Bútorház Hahót–Semjénháza mérkőzést később rendezik.