2012.11.18. 21:01

Megye II: újabb cserszegi botlás, már a Gyenes az élen (videóval)

Zala megye - A megyei bajnokság II. osztályának Északi-csoportjában a múlt heti veresége után most is kikapott a Cserszegtomaj, így a Gyenesdiás váltotta az élen. Délen továbbra is a Letenye vezet. (Frissítve)

Horváth László

Északi-csoport: Böde–Vasboldogasszony 4-0 (1-0), FC Keszthely-Milefa–Zalaszentgyörgy 0-2 (0-1), Becsvölgye–Zalaapáti 3-1 (0-1), Vonyarcvashegy–Zalaszentiván 2-2 (2-2), Csács-Nemesapáti–Gyenesdiás 1-2 (0-1), Sármellék–Várvölgy 2-0 (1-0), Primagép-Zalaszentmihály–Z+D Cserszegtomaj 3-2 (1-1), Nagykapornak– Police-Ola 1-4 (0-2).

Videó:

Déli-csoport: Bagola–Söjtör 6-2 (3-2), Kiskanizsa–Reák Gép Bak 2-1 (1-0), Rédics–Letenye 0-4 (0-3), Zalaszentbalázs–Palin 3-1 (2-0), Sava-Borsfa Borsfa–Znet Mikronet-Becsehely 1-1 (0-1), Felsőrajk–Molnári 2-1 (1-1), Páka–Zalakomár 2-1 (1-1), Gelse Termál–Total-Újudvar 3-1 (2-1).

VONYARCVASHEGY SE - ZALASZENTIVÁN SE 2-2 (2-2)

Az első félidőben a hazaiak gyorsan szereztek két gólt, nyolc perc alatt már 2-0! A vendégek előbb szépítettek, majd az első játékrész befejezése előtt egyenlítettek. Fordulás után mindkét kapu előtt adottak helyzetek, de egyik csapat sem tudott a kapuba találni így maradt az igazságos pontosztozkodás.
Gólszerzők: Szeles, Mátó, illetve Udvardi András, Tarsoly