2012.03.29. 15:00

Továbbra is élen a Cserszegtomaj és a Gutorfölde

Északon rangadón győzte le a Páterdomb három góllal a listavezető Cserszegtomajt, így beérte pontban a nagy riválist. Délen a Galambok és a Gutorfölde is simán nyert, így megléptek a mezőnytől. Eredmények.

Urbanics Pál

Vonyarcvashegy SE - Várvölgy FC 2-1 (1-0)

Vonyarcvashegy, 150 néző. Jv.: Vörös László (Szép II. Sándor, Horváth Péter)

Vonyarcvashegy: Nagy István - Kiss András (Gáti Zsolt), Molnár Attila, Balogh Gergely, Szalma László, Szeles Patrik, Cser Ferenc, Gelencsér Gyula, Németh Gyula (Zsohár Balázs), Kenesei Gábor, Mátó János (Lajtai Roland). Vezetőedző: Lajtai Roland

Várvölgy: Sényi Benjamin - Kurdi Tibor, Benke Péter, Czimondor Péter, Polgárdi Bence, Cserép Róbert, Gelencsér Péter, Bicsérdi Tamás, Pintér Ramón, Szi Ferenc László (Torma László), Székely Tibor. Vezetőedző: Pál András

37. perc: Gelencsér szögletrúgása a hosszúoldalon találta Szalmát, aki 14 méterről elemi erővel fejelte a labdát a léc alá: 1-0.

60. perc: A hazaiak a jobb oldalon szervezték támadásukat, egy remek Gelencsér-Kenesei összjáték után Kenesei pazar átadását Mátó értékesítette: 2-0.

69. perc: A vendégek labdát szereztek a hazaiak térfelén és Gelencsért ugratták ki a bal oldalán, aki középre adott és az érkező Pintér a vedőt megelőzve csukafejessel juttatta a labdát a hálóba: 2-1.

Jó hangulatú és pörgős mérkőzésen a játékosok és a közönség is jól érezhette magát. Ez többek között köszönhető volt a kitűnő játékvezetésnek, aki lapok nélkül is hibátlanul kézben tartotta a mérkőzést.

Kertvárosi LSC - Zalaszentiván SE 2-2 (1-1)

Zalaegerszeg, Jv.: Lapat Dávid (Nagy Tímea, Kovács Attila)

Kertváros: Lahocsinszky - Agg P., Zámbó, Józsa, Vinkó, Agg Z., Kovács, Düh L, Düh O, Boda (Badics), Berta (Szabó). Edző: Szabó Zsolt

Zalaszentiván: Blaskovics D., Szilasi, Kecskés, Földszin (Lancsák), Udvardi I, Udvardi II (László), Csiszár, Blaskovics T., Németh B. (Kerekes), Hideg, Tóth M. Vezetőedző: Simon Károly

Gólszerzők: Berta, Vinkó, illetve Hideg, Csiszár

Az I. félidőben a vendégek szereztek vezetést, majd a hazaiak a félidő vége előtt egyenlítettek. Fordulás után pár másodperccel a zalaszentiváni Kecskés a kiállítás sorsára jutott. A hazaiak  vezetést szereztek, majd megfogyatkoztak: Agg P.-t is kiállította a játékvezető. A befejezés előtt negyed órával egalizáltak a vendégek, így összességében a döntetlen reálisnak mondható a gyenge játékvezetésű meccsen.

Tudósított: Kaszás László

Csácsbozsok-Nemesapáti SE - FC Keszthely-Milefa  1-1 (0-1)

Nemesapáti, Kukorica-aréna. 80 néző. Jv.: Siket László (Deák Ferenc, Drávecz Gyula)

Csácsbozsok-Nemesapáti: Dr. Sinkó - Horváth L., Kovács, Soós B., Szeglet, Bálint, Horváth Á., Kinder (Horváth A.), Tóth K. R., Schroll D. (Rédei), Zsédely. Vezetőedző: Schroll Jenő

Keszthely-Milefa: Horváth - Fekete, Szabó, Bedő, Gelencsér, Hudop, Vida, Nagy (Haraszti), Hegedűs, Németh, Takács. Vezetőedző: Antoni János

Jó iramú mérkőzésen az utolsó pillanatban lőtt góllal mentett pontot a hazai csapat.

Gólszerzők: Horváth A., illetve Nagy

Ifjúsági: Csácsbozsok-Nemesapáti SE - FC Keszthely Milefa 5-0

Fotó: Baksa Szilárd

Sármellék FC - Zalaapáti SE 1-2 (1-1)

Sármellék. Jv.: Kovács I. Péter

Sármellék: Hajba - Hunyadi, Tasner, Antal, Kiss, horváth, Balogh, Bojt, Baumgartner (Csüri), Bonyai, Borbély

Zalaapáti: Szökröny - Németh, Horváth, Tóth K., Popper, Lichtenberger (Pozsegovits), Jeles, tompa, Nemes, Bereczki, Rockenbauer (Tóth Z.)

Gólszerzők: Borbély, ill. Bereczki, Popper

Kiállítva: Nemes (82')

Becsvölgye SE - Police-Ola LSK 0-3 (0-2)

Becsvölgye. Jv.: Novák Roland

Becsvölgye: Domján - Simon, Zsiga, Nátrán, Geráth (Lapat), Szabó, Pálfi, Horváth, Nérer, Szabó, Bakos (Németh). Vezetőedző: Simon Tibor

Police-Ola: Major - Domján, Némethi, Zsuppán K., Kovács Benjamin, Toplak, Terbe, Zsuppán A. (Rétyi), Kovács Balázs, Csiszár, Gángó (Egeresi). Vezetőedző: Keskeny László

Gólszerzők: Terbe, Gángó, Csiszár

Z-Line Stúdió Böde - Nagykapornak KSE 0-2 (0-2)

Böde. Jv.: Simon Bence

Böde: Anti A. - Anti T., Darabos, Igazi, Kócza, Lugosi, Nagy, Papp, Péter (Garamvölgyi), Széplaki, Toplak (Németh). Vezetőedző. Kósa László

Nagykapornak: Ávár - Madarász, Földes, Néemth, Tüh, Durgyovai, Peresztegi, Kövécs, Makovecz K., Hajas (Kiss), Makovecz M. (Erdős)

Gólszerzők: Makovecz M., Makovecz K.

Kiállítva: Papp (84')

AF Páterdomb LSC - Cserszegtomaj SK 3-0 (1-0)

Zalaegerszeg. Jv.: Deutsch Szabolcs

Páterdomb: Bucsics - Gyenese R., Gyenese T., Horváth R., Németh, Farkas R., Csikós, Révész (Kulcsár), Bita (Horváth A.), Farkas T. (Rettegi), Kaj (Turi). Vezetőedző: Pergel Attila

Cserszegtomaj: Fonnyadt - Csillag, Boncföldi, Vajda, Németh B. (Szalai), Pálfi I. (Hauser), Kovács I., Nyári, Pálfi D. (Molnár), Kovács R., Németh Sz. Vezetőedző: Takács Tamás

Gólszerzők: Bita (2), Farkas T.

Kiállítva: Boncföldi (87')

Gyenesdiás Kinizsi SK - Vasboldogasszony LSC 5-1 (2-0)

Gyenesdiás. Jv.: Kozma József

Gyenesdiás: Horváth - Mosdósi, hegyesi, Csik, Dely (Csanaki), Durgó, Rédei, Szőcze, Kubicsek (Gombár), Aranyics, Majtász (Majsa)

Vasboldogasszony: Gál - Gerencsér (Gángó), Karcsics, Pongrácz, Farkas B., Horváth, Dalla, németh, Vincze (Zsuppán), Farkas G. (Ouagueni), Bertók

Gólszerzők: Aranyics (3), Majtász, Gombár, ill. Pongrácz

OLDALTÖRÉS: Déli csoport

Rédics KSE - Primagép Zalaszentmihály 2-1 (2-0)

Rédics. Jv.: Kondákor péter

Rédics: Kerese - Boronyák, Balogh, Czigány, Szabó, Lenner, Gaál L., Gaál Cs. (Pongrácz), Kancsal, Gúzs (Szabó), Kiss (Csiszár)

Zalaszentmihály: Sebestyén - Luczi (Konrád), Kovács, Kiss, Benkő, Biczó, Janda, Soós, Ujvári (Szőke), Baksa, Koczpek

Gólszerzők: Gúzs, Kiss, ill. Szőke

Zalakomár Egyetértés SE - Söjtör Deák Ferenc SE 4-0 (2-0)

Zalakomár. Jv.: Horváth Bence

Zalakomár: Tóth Pajor M. - Tóth-Pajor Sz., Kohn, Csizmadia (Kovács), Takács (Szabados), Horváth T. (Tinó), Fenusz, Fábián (Horváth I.), Szefcsik, Madarász, Horváth Zs. Vezetőedző: Mutter Attila

Söjtör: Fülöp - Kovács, Szilvás, Barga, Paucsa, Tuboly, Tóth, Mészáros, Bakonyi Zs. (Dominko), Bakonyi, Major. Vezetőedző: Szilvás Szabolcs

Gólszerzők: Szefcsik, Madarász (3)

Felsőrajk SE - Galambok SC 1-6 (0-5)

Felsőrajk. Jv.: Bors Balázs

Felsőrajk: Pilicz - Horváth A., Horváth L., Magyar, Deák, Zsoldos, Nyakas (Kerkai), Bencze, Palkovics, Kovács, Tánczos (Kabai). Vezetőedző: Nagy Gábor

Galambok: Gyulai (Bébecz) - Pintér (Kovács), Schmidt (Baranyai R.), Beke, Tolnai (Babai), Baranyai D., Baranyai J. (Bagó), Szűcs, Török, Szabó. Vezetőedző: Elek István

Gólszerzők: Horváth L., ill. Baranyai D. (2), Baranyai J., Szabó (2), Beke

Kiállítva: Deák (88')

ZNET-Mikronet Becsehely - Páka SE 3-0 (3-0)

Becsehely. Jv.: Rákos Zoltán

Becsehely: Tóth - Bakos, Varga, Kulcsár (Szabó), Péter (Németh), Szabó, Vitéz, Navracsics (Balog), Kondákor, Horváth, Matyók

Páka: Bedő - Németh, Belső (Dömény), Kereszturi, Horváth, Németh, Pordán, Domján, Cselényi (Hencz), Balazsic (Benke)

Gólszerzők: Matyók, Péter, Navracsics

Kiállítva: Vitéz (90')

Zalaszentbalázs SE - Bagola 1-0 (1-0)

Zalaszentbalázs. Jv.: Aczél Zsolt

Zalaszentbalázs: Szántó - Hajmási Á., Horváth L., Horváth F. (Varga Z.), Varga B. (Tamás), Hajmási P., Zsoldos, Tamás, Dominkó, Nagy, Árok. Vezetőedző: Balázs Szilárd

Bagola: Cser - Kismarmadás, Rácz, Hilcz, Kalamász (Bicskei), Harangozó, Böröcz, Kovács (Kapus), Popovics (Szabó), Takács, Hoffman. Edző: Kapus László

Gólszerző: Varga B.

Sportklub Gutorfölde - Rák-Gép Kft. Baki SE 3-0 (1-0)

Gutorfölde. Jv.: Varga Péter

Gutorfölde: Lendvai T. - Lendvai G., Bujtor, Lecsek, Trajtli (Tarsoly), Pörzse, Varga, Kocsis, Keresztúri (Horváth), Németh, Csahók (Madarász). Vezetőedző: Varga Róbert

Bak: Szabó - Tóth (Koós), Kámán, Újvári, Pencsov, Balázs, Kovács, Palkovics, Dömötör, Újvári, Nagy. Vezetőedző: Somodi Sándor

Gólszerzők: Csahók, Kocsis, Tarsoly

Sava-Borsfa-Borsfa SE - Gelse Termál SE 0-0

Szabadnapos: Letenye SE