2024.05.28. 09:00

Hegyikerékpáros maraton az osztrák Alpokban

Káldi Zalán a dobogó második fokán

Forrás: ZKSE

Hangonyban rendezték meg a Borsod MTB Series következő viadalát. A mezőnyben ott voltak a Green Zone-ZKSE hegyikerékpárosai is, akik közül Káldi Zalán szerepelt a legjobban, amikor az U9-es kategóriában a 2. helyen érkezett célba.

További eredmények: Master2, férfiak: 11. Gubancsik Péter, 16. Káldi Tamás.

Közben az egerszegi klubhoz tartozó Farkas Péter Ausztriában versenyzett, a 25. St.Veiter Voralpen Mountainbike Marathon-on. Célja a tavalyi idejének megjavítása volt és ez össze is jött: a 64 kilométeres, 2000 méter szintemelkedést magába foglaló távon az elmúlt évinél 20 perccel rövidebb idő, 4:24 óra alatt ért célba és ez a 117. helyet jelentette számára.