2016.03.07. 16:23

Rudolf Tamás újra a 100 km bajnoka

A Kanizsa Futóklub ultramaratonistája, Rudolf Tamás megvédte címét és a tavalyi esztendő után újra a 100 km-es futás magyra bajnoka lett.

A vasárnap rendezett 100 km-es országos bajnokságon a becsehelyi Rudolf Tamás 7:11:38 órás időeredménnyel győzött, csaknem fél órával megelőzve a második helyezettet. A zalai futó remek versenyzéssel győzött és az év hátra lévő részére is bizakodással készülhet.

Rudolf Tamás megvédte bajnoki címét 100 km-en Fotó: Kanizsai Futóklub

Egyébként nem csak a férfiaknál Rudolf révén, hanem a hölgyek versenyében is címvédés történt6, hiszen Makai Viktória (Ironteam SE) is ismételt.  A Velencén rendezett OptiVita Ultrafutó Kupa első állomásán született még egy szép kanizsai siker. A 6 órás futásban Vágó Boglárka (Kanizsa Futóklub) 70,46 km-t teljesítve megnyerte a nők viadalát.