Sport

2008.06.10. 02:29

Látványos lovaglás

Hévíz (bl) - Vasárnap befejeződött a három napos II. Hévíz Derby díjugrató nemzetközi lovasverseny. Számos országos bajnok és jegyzett sportoló szállt nyeregbe a fürdővárosban rendezett és igen jól sikerült tornán.

Bóbics László

A sportolók nagy elismerésel beszéltek a szervezők hozzáértő munkájáról: remek volt a talaj, zökkenőmentes a program. Arról már nem is beszélve, hogy jelentős volt a pénzdíj, így az átlagosnál több, a jobbak közé tartozó lovas is ellátogatott az ország leggazdagabb vásosában rendezett, színvonalas versenyre. Az eső sem tudta elrontani a viadalt, s a szervezők a verseny végén be is jelentették, hogy jövőre a III. derbit is szereretnék megtartani Hévízen.

Az összesített verseny három nap után, dobogósok, jobb zalai helyezések.

B/1a, stílusverseny kezdő lovasok: 1. Kovács Emese (Gyenesdiás, Magenta nevű lován), 2. Takács Andrea (Taszár, Chocolate nl.), 3. Gergely Nóra (Gyenesdiás, Jácinta nl.).

B/1b , stílusverseny kezdő lovak: 1. Jezeri Petra (Lovasakadémia, Charisma nl.), 2. Virág Vanda (Eko-Tur Kft., Danka nl.), 3. Szabó Tamás (Hévíz Lk, Nagykövet nl.), 4. Huszár Péter (Kerkamenti Lovasegylet, Isti), 5. Gecse Csaba (Rádiháza, Zenóbia).

B/2 ifjúsági: 1. Zerényi Luca (Hévíz LK, Széplak nl.), 2. Zerényi Luca (Róma nl.). 3. Gemici Diána, (Taszár, Timpex-Vénusz nl.),

Kiskör: 1. Callsen Barbara (Kanizsa Lk., Fakos Sogun nl.), 2. Milesz Eszter (Kishortobágy LK, , Rézi nl.), 3. Szabó Tamás (Hévíz, Bella nl.).

Derby: 1. Kaizinger Balázs (Szilvásvárad, Rakéta Remény nevű lován), 2. Bujtor Roland (Hévíz, Aranisz nl), 3. Gecse Csaba (Rádiháza, Szépilonka nl.).

Amazon Derby: 1. Németh Hajnalka (Ják, Jocó Leila nl.), 2. Hollé Lilla (Hévíz LK, Jazz nl.), 3. Della Donna (Oroszlány, Aliz Rusty nl.).

Középkör: 1. Szabó Gábor (Hajdúbörörmény Lk., U-Carlos nl.), 2. Szabó Gábor (Hajdúböszörmény Lk., Othello nl.), 3. Radó Edina (Hunland Lk, Csepa Z. nl.).

Nagykör: 1. Szabó Gábor (Hajdúböszörmény, Pietro nevű lován), 2. Szentirmay Péter (Ács, Othello nl.), 3. Cser Attila (Canton Lk, Zenóbia nl.).

Az összesített verseny három nap után, dobogósok, jobb zalai helyezések.

B/1a, stílusverseny kezdő lovasok: 1. Kovács Emese (Gyenesdiás, Magenta nevű lován), 2. Takács Andrea (Taszár, Chocolate nl.), 3. Gergely Nóra (Gyenesdiás, Jácinta nl.).

B/1b , stílusverseny kezdő lovak: 1. Jezeri Petra (Lovasakadémia, Charisma nl.), 2. Virág Vanda (Eko-Tur Kft., Danka nl.), 3. Szabó Tamás (Hévíz Lk, Nagykövet nl.), 4. Huszár Péter (Kerkamenti Lovasegylet, Isti), 5. Gecse Csaba (Rádiháza, Zenóbia).

B/2 ifjúsági: 1. Zerényi Luca (Hévíz LK, Széplak nl.), 2. Zerényi Luca (Róma nl.). 3. Gemici Diána, (Taszár, Timpex-Vénusz nl.),

Kiskör: 1. Callsen Barbara (Kanizsa Lk., Fakos Sogun nl.), 2. Milesz Eszter (Kishortobágy LK, , Rézi nl.), 3. Szabó Tamás (Hévíz, Bella nl.).

Derby: 1. Kaizinger Balázs (Szilvásvárad, Rakéta Remény nevű lován), 2. Bujtor Roland (Hévíz, Aranisz nl), 3. Gecse Csaba (Rádiháza, Szépilonka nl.).

Amazon Derby: 1. Németh Hajnalka (Ják, Jocó Leila nl.), 2. Hollé Lilla (Hévíz LK, Jazz nl.), 3. Della Donna (Oroszlány, Aliz Rusty nl.).

Középkör: 1. Szabó Gábor (Hajdúbörörmény Lk., U-Carlos nl.), 2. Szabó Gábor (Hajdúböszörmény Lk., Othello nl.), 3. Radó Edina (Hunland Lk, Csepa Z. nl.).

Nagykör: 1. Szabó Gábor (Hajdúböszörmény, Pietro nevű lován), 2. Szentirmay Péter (Ács, Othello nl.), 3. Cser Attila (Canton Lk, Zenóbia nl.).

Az összesített verseny három nap után, dobogósok, jobb zalai helyezések.

B/1a, stílusverseny kezdő lovasok: 1. Kovács Emese (Gyenesdiás, Magenta nevű lován), 2. Takács Andrea (Taszár, Chocolate nl.), 3. Gergely Nóra (Gyenesdiás, Jácinta nl.).

B/1b , stílusverseny kezdő lovak: 1. Jezeri Petra (Lovasakadémia, Charisma nl.), 2. Virág Vanda (Eko-Tur Kft., Danka nl.), 3. Szabó Tamás (Hévíz Lk, Nagykövet nl.), 4. Huszár Péter (Kerkamenti Lovasegylet, Isti), 5. Gecse Csaba (Rádiháza, Zenóbia).

B/2 ifjúsági: 1. Zerényi Luca (Hévíz LK, Széplak nl.), 2. Zerényi Luca (Róma nl.). 3. Gemici Diána, (Taszár, Timpex-Vénusz nl.),

Kiskör: 1. Callsen Barbara (Kanizsa Lk., Fakos Sogun nl.), 2. Milesz Eszter (Kishortobágy LK, , Rézi nl.), 3. Szabó Tamás (Hévíz, Bella nl.).

Derby: 1. Kaizinger Balázs (Szilvásvárad, Rakéta Remény nevű lován), 2. Bujtor Roland (Hévíz, Aranisz nl), 3. Gecse Csaba (Rádiháza, Szépilonka nl.).

Amazon Derby: 1. Németh Hajnalka (Ják, Jocó Leila nl.), 2. Hollé Lilla (Hévíz LK, Jazz nl.), 3. Della Donna (Oroszlány, Aliz Rusty nl.).

Középkör: 1. Szabó Gábor (Hajdúbörörmény Lk., U-Carlos nl.), 2. Szabó Gábor (Hajdúböszörmény Lk., Othello nl.), 3. Radó Edina (Hunland Lk, Csepa Z. nl.).

Nagykör: 1. Szabó Gábor (Hajdúböszörmény, Pietro nevű lován), 2. Szentirmay Péter (Ács, Othello nl.), 3. Cser Attila (Canton Lk, Zenóbia nl.).

B/1a, stílusverseny kezdő lovasok: 1. Kovács Emese (Gyenesdiás, Magenta nevű lován), 2. Takács Andrea (Taszár, Chocolate nl.), 3. Gergely Nóra (Gyenesdiás, Jácinta nl.).

B/1b , stílusverseny kezdő lovak: 1. Jezeri Petra (Lovasakadémia, Charisma nl.), 2. Virág Vanda (Eko-Tur Kft., Danka nl.), 3. Szabó Tamás (Hévíz Lk, Nagykövet nl.), 4. Huszár Péter (Kerkamenti Lovasegylet, Isti), 5. Gecse Csaba (Rádiháza, Zenóbia).

B/2 ifjúsági: 1. Zerényi Luca (Hévíz LK, Széplak nl.), 2. Zerényi Luca (Róma nl.). 3. Gemici Diána, (Taszár, Timpex-Vénusz nl.),

Kiskör: 1. Callsen Barbara (Kanizsa Lk., Fakos Sogun nl.), 2. Milesz Eszter (Kishortobágy LK, , Rézi nl.), 3. Szabó Tamás (Hévíz, Bella nl.).

Derby: 1. Kaizinger Balázs (Szilvásvárad, Rakéta Remény nevű lován), 2. Bujtor Roland (Hévíz, Aranisz nl), 3. Gecse Csaba (Rádiháza, Szépilonka nl.).

Amazon Derby: 1. Németh Hajnalka (Ják, Jocó Leila nl.), 2. Hollé Lilla (Hévíz LK, Jazz nl.), 3. Della Donna (Oroszlány, Aliz Rusty nl.).

Középkör: 1. Szabó Gábor (Hajdúbörörmény Lk., U-Carlos nl.), 2. Szabó Gábor (Hajdúböszörmény Lk., Othello nl.), 3. Radó Edina (Hunland Lk, Csepa Z. nl.).

Nagykör: 1. Szabó Gábor (Hajdúböszörmény, Pietro nevű lován), 2. Szentirmay Péter (Ács, Othello nl.), 3. Cser Attila (Canton Lk, Zenóbia nl.).

B/1a, stílusverseny kezdő lovasok: 1. Kovács Emese (Gyenesdiás, Magenta nevű lován), 2. Takács Andrea (Taszár, Chocolate nl.), 3. Gergely Nóra (Gyenesdiás, Jácinta nl.).

B/1b , stílusverseny kezdő lovak: 1. Jezeri Petra (Lovasakadémia, Charisma nl.), 2. Virág Vanda (Eko-Tur Kft., Danka nl.), 3. Szabó Tamás (Hévíz Lk, Nagykövet nl.), 4. Huszár Péter (Kerkamenti Lovasegylet, Isti), 5. Gecse Csaba (Rádiháza, Zenóbia).

B/2 ifjúsági: 1. Zerényi Luca (Hévíz LK, Széplak nl.), 2. Zerényi Luca (Róma nl.). 3. Gemici Diána, (Taszár, Timpex-Vénusz nl.),

Kiskör: 1. Callsen Barbara (Kanizsa Lk., Fakos Sogun nl.), 2. Milesz Eszter (Kishortobágy LK, , Rézi nl.), 3. Szabó Tamás (Hévíz, Bella nl.).

Derby: 1. Kaizinger Balázs (Szilvásvárad, Rakéta Remény nevű lován), 2. Bujtor Roland (Hévíz, Aranisz nl), 3. Gecse Csaba (Rádiháza, Szépilonka nl.).

Amazon Derby: 1. Németh Hajnalka (Ják, Jocó Leila nl.), 2. Hollé Lilla (Hévíz LK, Jazz nl.), 3. Della Donna (Oroszlány, Aliz Rusty nl.).

Középkör: 1. Szabó Gábor (Hajdúbörörmény Lk., U-Carlos nl.), 2. Szabó Gábor (Hajdúböszörmény Lk., Othello nl.), 3. Radó Edina (Hunland Lk, Csepa Z. nl.).

Nagykör: 1. Szabó Gábor (Hajdúböszörmény, Pietro nevű lován), 2. Szentirmay Péter (Ács, Othello nl.), 3. Cser Attila (Canton Lk, Zenóbia nl.).

B/1b , stílusverseny kezdő lovak: 1. Jezeri Petra (Lovasakadémia, Charisma nl.), 2. Virág Vanda (Eko-Tur Kft., Danka nl.), 3. Szabó Tamás (Hévíz Lk, Nagykövet nl.), 4. Huszár Péter (Kerkamenti Lovasegylet, Isti), 5. Gecse Csaba (Rádiháza, Zenóbia).

B/2 ifjúsági: 1. Zerényi Luca (Hévíz LK, Széplak nl.), 2. Zerényi Luca (Róma nl.). 3. Gemici Diána, (Taszár, Timpex-Vénusz nl.),

Kiskör: 1. Callsen Barbara (Kanizsa Lk., Fakos Sogun nl.), 2. Milesz Eszter (Kishortobágy LK, , Rézi nl.), 3. Szabó Tamás (Hévíz, Bella nl.).

Derby: 1. Kaizinger Balázs (Szilvásvárad, Rakéta Remény nevű lován), 2. Bujtor Roland (Hévíz, Aranisz nl), 3. Gecse Csaba (Rádiháza, Szépilonka nl.).

Amazon Derby: 1. Németh Hajnalka (Ják, Jocó Leila nl.), 2. Hollé Lilla (Hévíz LK, Jazz nl.), 3. Della Donna (Oroszlány, Aliz Rusty nl.).

Középkör: 1. Szabó Gábor (Hajdúbörörmény Lk., U-Carlos nl.), 2. Szabó Gábor (Hajdúböszörmény Lk., Othello nl.), 3. Radó Edina (Hunland Lk, Csepa Z. nl.).

Nagykör: 1. Szabó Gábor (Hajdúböszörmény, Pietro nevű lován), 2. Szentirmay Péter (Ács, Othello nl.), 3. Cser Attila (Canton Lk, Zenóbia nl.).

B/1b , stílusverseny kezdő lovak: 1. Jezeri Petra (Lovasakadémia, Charisma nl.), 2. Virág Vanda (Eko-Tur Kft., Danka nl.), 3. Szabó Tamás (Hévíz Lk, Nagykövet nl.), 4. Huszár Péter (Kerkamenti Lovasegylet, Isti), 5. Gecse Csaba (Rádiháza, Zenóbia).

B/2 ifjúsági: 1. Zerényi Luca (Hévíz LK, Széplak nl.), 2. Zerényi Luca (Róma nl.). 3. Gemici Diána, (Taszár, Timpex-Vénusz nl.),

Kiskör: 1. Callsen Barbara (Kanizsa Lk., Fakos Sogun nl.), 2. Milesz Eszter (Kishortobágy LK, , Rézi nl.), 3. Szabó Tamás (Hévíz, Bella nl.).

Derby: 1. Kaizinger Balázs (Szilvásvárad, Rakéta Remény nevű lován), 2. Bujtor Roland (Hévíz, Aranisz nl), 3. Gecse Csaba (Rádiháza, Szépilonka nl.).

Amazon Derby: 1. Németh Hajnalka (Ják, Jocó Leila nl.), 2. Hollé Lilla (Hévíz LK, Jazz nl.), 3. Della Donna (Oroszlány, Aliz Rusty nl.).

Középkör: 1. Szabó Gábor (Hajdúbörörmény Lk., U-Carlos nl.), 2. Szabó Gábor (Hajdúböszörmény Lk., Othello nl.), 3. Radó Edina (Hunland Lk, Csepa Z. nl.).

Nagykör: 1. Szabó Gábor (Hajdúböszörmény, Pietro nevű lován), 2. Szentirmay Péter (Ács, Othello nl.), 3. Cser Attila (Canton Lk, Zenóbia nl.).

B/2 ifjúsági: 1. Zerényi Luca (Hévíz LK, Széplak nl.), 2. Zerényi Luca (Róma nl.). 3. Gemici Diána, (Taszár, Timpex-Vénusz nl.),

Kiskör: 1. Callsen Barbara (Kanizsa Lk., Fakos Sogun nl.), 2. Milesz Eszter (Kishortobágy LK, , Rézi nl.), 3. Szabó Tamás (Hévíz, Bella nl.).

Derby: 1. Kaizinger Balázs (Szilvásvárad, Rakéta Remény nevű lován), 2. Bujtor Roland (Hévíz, Aranisz nl), 3. Gecse Csaba (Rádiháza, Szépilonka nl.).

Amazon Derby: 1. Németh Hajnalka (Ják, Jocó Leila nl.), 2. Hollé Lilla (Hévíz LK, Jazz nl.), 3. Della Donna (Oroszlány, Aliz Rusty nl.).

Középkör: 1. Szabó Gábor (Hajdúbörörmény Lk., U-Carlos nl.), 2. Szabó Gábor (Hajdúböszörmény Lk., Othello nl.), 3. Radó Edina (Hunland Lk, Csepa Z. nl.).

Nagykör: 1. Szabó Gábor (Hajdúböszörmény, Pietro nevű lován), 2. Szentirmay Péter (Ács, Othello nl.), 3. Cser Attila (Canton Lk, Zenóbia nl.).

B/2 ifjúsági: 1. Zerényi Luca (Hévíz LK, Széplak nl.), 2. Zerényi Luca (Róma nl.). 3. Gemici Diána, (Taszár, Timpex-Vénusz nl.),

Kiskör: 1. Callsen Barbara (Kanizsa Lk., Fakos Sogun nl.), 2. Milesz Eszter (Kishortobágy LK, , Rézi nl.), 3. Szabó Tamás (Hévíz, Bella nl.).

Derby: 1. Kaizinger Balázs (Szilvásvárad, Rakéta Remény nevű lován), 2. Bujtor Roland (Hévíz, Aranisz nl), 3. Gecse Csaba (Rádiháza, Szépilonka nl.).

Amazon Derby: 1. Németh Hajnalka (Ják, Jocó Leila nl.), 2. Hollé Lilla (Hévíz LK, Jazz nl.), 3. Della Donna (Oroszlány, Aliz Rusty nl.).

Középkör: 1. Szabó Gábor (Hajdúbörörmény Lk., U-Carlos nl.), 2. Szabó Gábor (Hajdúböszörmény Lk., Othello nl.), 3. Radó Edina (Hunland Lk, Csepa Z. nl.).

Nagykör: 1. Szabó Gábor (Hajdúböszörmény, Pietro nevű lován), 2. Szentirmay Péter (Ács, Othello nl.), 3. Cser Attila (Canton Lk, Zenóbia nl.).

Kiskör: 1. Callsen Barbara (Kanizsa Lk., Fakos Sogun nl.), 2. Milesz Eszter (Kishortobágy LK, , Rézi nl.), 3. Szabó Tamás (Hévíz, Bella nl.).

Derby: 1. Kaizinger Balázs (Szilvásvárad, Rakéta Remény nevű lován), 2. Bujtor Roland (Hévíz, Aranisz nl), 3. Gecse Csaba (Rádiháza, Szépilonka nl.).

Amazon Derby: 1. Németh Hajnalka (Ják, Jocó Leila nl.), 2. Hollé Lilla (Hévíz LK, Jazz nl.), 3. Della Donna (Oroszlány, Aliz Rusty nl.).

Középkör: 1. Szabó Gábor (Hajdúbörörmény Lk., U-Carlos nl.), 2. Szabó Gábor (Hajdúböszörmény Lk., Othello nl.), 3. Radó Edina (Hunland Lk, Csepa Z. nl.).

Nagykör: 1. Szabó Gábor (Hajdúböszörmény, Pietro nevű lován), 2. Szentirmay Péter (Ács, Othello nl.), 3. Cser Attila (Canton Lk, Zenóbia nl.).

Kiskör: 1. Callsen Barbara (Kanizsa Lk., Fakos Sogun nl.), 2. Milesz Eszter (Kishortobágy LK, , Rézi nl.), 3. Szabó Tamás (Hévíz, Bella nl.).

Derby: 1. Kaizinger Balázs (Szilvásvárad, Rakéta Remény nevű lován), 2. Bujtor Roland (Hévíz, Aranisz nl), 3. Gecse Csaba (Rádiháza, Szépilonka nl.).

Amazon Derby: 1. Németh Hajnalka (Ják, Jocó Leila nl.), 2. Hollé Lilla (Hévíz LK, Jazz nl.), 3. Della Donna (Oroszlány, Aliz Rusty nl.).

Középkör: 1. Szabó Gábor (Hajdúbörörmény Lk., U-Carlos nl.), 2. Szabó Gábor (Hajdúböszörmény Lk., Othello nl.), 3. Radó Edina (Hunland Lk, Csepa Z. nl.).

Nagykör: 1. Szabó Gábor (Hajdúböszörmény, Pietro nevű lován), 2. Szentirmay Péter (Ács, Othello nl.), 3. Cser Attila (Canton Lk, Zenóbia nl.).

Derby: 1. Kaizinger Balázs (Szilvásvárad, Rakéta Remény nevű lován), 2. Bujtor Roland (Hévíz, Aranisz nl), 3. Gecse Csaba (Rádiháza, Szépilonka nl.).

Amazon Derby: 1. Németh Hajnalka (Ják, Jocó Leila nl.), 2. Hollé Lilla (Hévíz LK, Jazz nl.), 3. Della Donna (Oroszlány, Aliz Rusty nl.).

Középkör: 1. Szabó Gábor (Hajdúbörörmény Lk., U-Carlos nl.), 2. Szabó Gábor (Hajdúböszörmény Lk., Othello nl.), 3. Radó Edina (Hunland Lk, Csepa Z. nl.).

Nagykör: 1. Szabó Gábor (Hajdúböszörmény, Pietro nevű lován), 2. Szentirmay Péter (Ács, Othello nl.), 3. Cser Attila (Canton Lk, Zenóbia nl.).

Derby: 1. Kaizinger Balázs (Szilvásvárad, Rakéta Remény nevű lován), 2. Bujtor Roland (Hévíz, Aranisz nl), 3. Gecse Csaba (Rádiháza, Szépilonka nl.).

Amazon Derby: 1. Németh Hajnalka (Ják, Jocó Leila nl.), 2. Hollé Lilla (Hévíz LK, Jazz nl.), 3. Della Donna (Oroszlány, Aliz Rusty nl.).

Középkör: 1. Szabó Gábor (Hajdúbörörmény Lk., U-Carlos nl.), 2. Szabó Gábor (Hajdúböszörmény Lk., Othello nl.), 3. Radó Edina (Hunland Lk, Csepa Z. nl.).

Nagykör: 1. Szabó Gábor (Hajdúböszörmény, Pietro nevű lován), 2. Szentirmay Péter (Ács, Othello nl.), 3. Cser Attila (Canton Lk, Zenóbia nl.).

Amazon Derby: 1. Németh Hajnalka (Ják, Jocó Leila nl.), 2. Hollé Lilla (Hévíz LK, Jazz nl.), 3. Della Donna (Oroszlány, Aliz Rusty nl.).

Középkör: 1. Szabó Gábor (Hajdúbörörmény Lk., U-Carlos nl.), 2. Szabó Gábor (Hajdúböszörmény Lk., Othello nl.), 3. Radó Edina (Hunland Lk, Csepa Z. nl.).

Nagykör: 1. Szabó Gábor (Hajdúböszörmény, Pietro nevű lován), 2. Szentirmay Péter (Ács, Othello nl.), 3. Cser Attila (Canton Lk, Zenóbia nl.).

Amazon Derby: 1. Németh Hajnalka (Ják, Jocó Leila nl.), 2. Hollé Lilla (Hévíz LK, Jazz nl.), 3. Della Donna (Oroszlány, Aliz Rusty nl.).

Középkör: 1. Szabó Gábor (Hajdúbörörmény Lk., U-Carlos nl.), 2. Szabó Gábor (Hajdúböszörmény Lk., Othello nl.), 3. Radó Edina (Hunland Lk, Csepa Z. nl.).

Nagykör: 1. Szabó Gábor (Hajdúböszörmény, Pietro nevű lován), 2. Szentirmay Péter (Ács, Othello nl.), 3. Cser Attila (Canton Lk, Zenóbia nl.).

Középkör: 1. Szabó Gábor (Hajdúbörörmény Lk., U-Carlos nl.), 2. Szabó Gábor (Hajdúböszörmény Lk., Othello nl.), 3. Radó Edina (Hunland Lk, Csepa Z. nl.).

Nagykör: 1. Szabó Gábor (Hajdúböszörmény, Pietro nevű lován), 2. Szentirmay Péter (Ács, Othello nl.), 3. Cser Attila (Canton Lk, Zenóbia nl.).

Középkör: 1. Szabó Gábor (Hajdúbörörmény Lk., U-Carlos nl.), 2. Szabó Gábor (Hajdúböszörmény Lk., Othello nl.), 3. Radó Edina (Hunland Lk, Csepa Z. nl.).

Nagykör: 1. Szabó Gábor (Hajdúböszörmény, Pietro nevű lován), 2. Szentirmay Péter (Ács, Othello nl.), 3. Cser Attila (Canton Lk, Zenóbia nl.).

Nagykör: 1. Szabó Gábor (Hajdúböszörmény, Pietro nevű lován), 2. Szentirmay Péter (Ács, Othello nl.), 3. Cser Attila (Canton Lk, Zenóbia nl.).

Nagykör: 1. Szabó Gábor (Hajdúböszörmény, Pietro nevű lován), 2. Szentirmay Péter (Ács, Othello nl.), 3. Cser Attila (Canton Lk, Zenóbia nl.).

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a zaol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a zaol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!