Kiemelt állások

2018.06.21. 15:46

ÜZLETVEZETŐ

Újonnan nyíló LENTI üzletünkbe ÜZLETVEZETŐT keresünk!

Az Eurofamily célja, hogy 48 üzletből álló hálózatán keresztül több mint 700 munkavállalójával minőségi háztartási, vegyi, papír és édesipari termékeket juttasson el kedvező áron vevőinek, üzlet és életfilozófiájával példát mutatva és biztonságot adva a környezetünkben élőknek.

Szeretnél egy igazán jó csapat tagja lenni? Jelentkezz most!

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

- vásárlóink elégedettségének biztosítása, minőségi vevőkiszolgálás szinten tartása és folyamatos fejlesztése

- az üzletben dolgozók munkájának beosztása, irányítása, felügyelete, munkatársak motiválása, teljesítményértékelése

- árurendelés, optimális készlet biztosítása

- részvétel a leltár megszervezésében, lebonyolításában

- üzletmenet és belső szabályok alapos ismerete, ezek pontos végrehajtása

- napi, heti és havi operatív és adminisztrációs feladatok elvégzése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

- minimum 2-3 év kereskedelmi tapasztalat hasonló pozícióban vagy nagy létszámú csoport vezetésében

- középfokú kereskedelmi végzettség, szakma szeretete

- felelősségteljes és átlagon felül elkötelezett

- képesség több egy időben zajló feladat koordinálására, magas szintű szervezőkészség

- megbízható, stabil számítógépes ismeretek (MS Excel, Word, Drive, Power Point, kasszaprogram)

- B kategóriás jogosítvány és vezetési hajlandóság

AMIT KÍNÁLUNK:

- stabil, hosszú távú munkahely

- jó csapat, családias légkör

- versenyképes fizetés

- havi készpénz kafetéria és Edenred elektronikus ajándékutalvány

- próbaidő letelte utáni egyszeri juttatás EUROFAMILY ajándékkártyára 15.000ft értékben

- éves egyéb béren kívüli juttatások (kafetéria, hűségjutalom)

- szociális támogatás, váratlan nehéz helyzetbe került munkatársainknak, 6 hónap után

- kedvezményes munkavállalói mobiltelefon előfizetés, 6 hónap után

- cégen belüli tovébbképzési lehetőségek

Jelentkezz internetes oldalunkon: www.eurofamily.hu, E-mailben: [email protected], vagy hívd a (06-88) 508-290-es telefonszámot.