Kiemelt állások

2017.12.05. 13:34

Szerbül beszélő munkatárs

A Gartner Intertrans Hungária Kft. zalaegerszegi munkahelyre, szerb vagy horvát nyelven tudó munkatársat keres

Feladatok:

- adminisztratív ügyintézés

- közreműködés hatósági ügyintézésekben

- tolmácsolás

Elvárásaink:

- a magyar nyelv ismerete mellett szerb vagy horvát nyelv tárgyalási szintű ismerete

- felhasználói szintű számítógépes ismeret (word, excel)

- agilitás/önálló munkavégzés

- rugalmasság, jó kommunikációs készség

- teljes körű erkölcsi bizonyítványt kérünk

Előnyt jelent:

-fenti nyelvek ismeretén túl a német nyelv ismerete

Amit nyújtunk:

- versenyképes jövedelem

- stabil gazdasági és szakmai háttér

- jó munkafeltételek

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal a [email protected] e-mail címen lehet.