Kiemelt állások

2018.03.14. 15:13

Raktári adminisztrátor, tehergépkocsi vezető, portás

Az Új Palini-Hús Zrt. kilimáni telephelyére felvételt hirdet a következő munkakörökbe:

RAKTÁRI ADMINISZTRÁTOR

Elvárások:

- középfokú végzettség

- pontos, precíz, felelősségteljes munkavégzés

- több műszakos munkarend vállalása

Feladatok:

- a húsüzem raktárhelységében lévő adminisztratív feladatok ellátása,

- alapanyagok, késztermékek bevételezése, kiadása,

- statisztikák, nyilvántartások, listák készítése.

TEHERGÉPKOCSI VEZETŐ

Elvárások

„C” kategóriás jogosítvány és GKI kártya megléte.

PORTÁS

Amit kínálunk:

- versenyképes jövedelem

- hosszú távú, biztos munkalehetőség

- utazási költségtérítés

Önéletrajzokat a pozíció megjelölésével a [email protected] e-mail címre várjuk.