Kiemelt állások

2017.12.28. 13:05

Operátor és sorfeltöltő

A Honeywell Hőtechnikai Kft. hosszú távra

munkatársakat keres

nagykanizsai és sormási telephelyére

Operátor és Sorfeltöltő

munkakörbe,

Az alkalmazás feltételei:

- Több műszakos munkarend vállalása

- Határozott idejű munkaviszony, határozatlanosítás lehetőségével

Elvárások:

- Legalább 8 általános iskolai végzettség

- Középfokú/technikusi végzettség előnyt jelent

- Kézügyesség, pontosság, monotónia tűrés

Amit kínálunk:

- versenyképes fizetés

- 13. havi bér kifizetés 1 év után

- Ingyenes ebéd minden munkavállaló számára

- Snackautomatán levásárolható havi fix keret

- Egészségprogram keretein belül ingyenes szűrővizsgálatok, sportolási lehetőség

- Igényes és biztonságos munkakörnyezet

- Fejlődési lehetőség vállalaton belül

- Családias légkör, barátságos hangulat

- Szolgálati időtől függően emelt összegű béren kívüli juttatás lehetősége

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette érdeklődését, várjuk önéletrajzát

a nagykanizsai gyár portájára

(8800 Nagykanizsa, Dózsa Gy. u. 147.)

vagy a következő e-mail címre:

katalin.soos@honeywell.com