Kiemelt állások

2017.09.20. 14:08

Műszerész

A TARR Kft. pályázatot hirdet MŰSZERÉSZ állás betöltésére.

Feladatok:

- HFC hálózatüzemeltetési és beruházási feladatok elvégzése

- Személyes ügyfélkapcsolatok kezelése

- Munkakörhöz tartozó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

- Középfokú elektronikai, villamos végzettség

- Magabiztos, határozott fellépés az ügyfelekkel történő kommunikáció során

- Kiemelkedő kapcsolatteremtő és problémamegoldó képesség

- Terhelhetőség, stressz tűrő képesség

- Önálló munkavégzés, önmotivált személyiség

- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

- B kategóriás jogosítvány

Előny:

- Technikusi végzettség

- Elektronikával, villanyszereléssel kapcsolatos munkatapasztalatok, ismeretek

- Egy idegen nyelv társalgási szintű ismerete

- Távközlési piac és szolgáltatások ismerete

Amit kínálunk:

- Alkalmazotti jogviszony

- Béren kívüli juttatások, cafetéria

- Folyamatos tanulási és előrelépési lehetőség

Munkaidő: Napi munkaidő 8 óra, két műszakban változó beosztással.

Munkakezdés: azonnal, megegyezés szerint.

A munkavégzés helye: Zalaegerszeg, Lenti

A fényképes önéletrajzokat az [email protected] e-mail címre várjuk „Műszerész” tárggyal.