Kiemelt állások

2018.07.04. 08:56

Minőségellenőr

Az Antal Kft

MINŐSÉGELLENŐRT

keres, fémipari területre

Feladatok:

- minőségbiztosítási feladatok elvégzése

- gyártásközi és végellenőrzések elvégzése

- vizsgálati és ellenőrzési dokumentációk, jegyzőkönyvek készítése

Feltételek:

- középfokú műszaki végzettség

- számítógépes ismeret

- műszaki rajzolvasási ismeret

- méréstechnikai ismeretek

Előny:

- hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

- hegesztési ismeretek, vizuális ellenőrzési tapasztalat

- roncsolásmentes anyagvizsgálói végzettség

Amit kínálunk:

- versenyképes fizetés

- stabil vállalati háttér

- hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégnél

- cafeteria juttatás

- szükség esetén szállást biztosítunk

Jelentkezni a bérigény megjelölésével a botond.szabo@antalfix email címre.