Kiemelt állások

2017.09.14. 14:52

Minőségellenőr

Az EuropTec Kft zalaegerszegi telephelyére az alábbi munkakörökbe keres munkatársakat:

- mérési ismeretekkel és műszaki rajzolvasási készséggel rendelkező minőségellenőrt, forgácsolás területén szerzett tapasztalattal

- CNC gépbeállítót forgácsolás területén szerzett tapasztalattal (előny Fanuc vezérlés ismerete)

- karbantartót gépészeti ismeretekkel egy műszakos munkarendbe

- megváltozott munkaképességű kisegítő munkatársat napi 4 órás foglalkoztatásra

Versenyképes fizetés mellé széleskörű juttatási csomaggal, szakmai fejlődési lehetőséggel és modern, klimatizált munkakörülményekkel várjuk.

Ha felkeltettük érdeklődését, akkor jelentkezni a [email protected] e-mail címen lehet, illetve ha kérdése van, akkor a 92-550-150-es telefonszámon segítünk Önnek.