Kiemelt állások

2018.03.21. 14:50

Logisztikai és termelési asszisztens

A DERULA Kft. magyarszecsődi telephelyére új kollégát keres a következő munkakörbe:

LOGISZTIKAI ÉS TERMELÉSI ASSZISZTENS

Feladatai:

  • belföldi és export fuvarok szervezése
  • kamionok mérlegelése, be és kimenő szállítmányok adminisztrálása
  • készletgazdálkodás kezelése
  • szoros együttműködés a termeléssel, termelési adatok rögzítése
  • leltárak készítése
  • beszerzési munkatársakkal való együttműködés
  • Elvárások:

  • legalább középfokú szakirányú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek, Excel magas szintű ismerete
  • rugalmasság
  • önálló, megbízható munkavégzés
  • Előnyt jelent:

  • logisztikai területen, valamint termelő üzemben szerzett műszaki tapasztalat
  • olasz vagy angol nyelvtudás
  • Amit kínálunk:

  • családias munkakörnyezet nagyvállalati háttérrel
  • versenyképes bér
  • béren kívüli juttatások
  • változatos munka
  • Jelentkezni lehet a következő elérhetőségeken: [email protected] valamint +36 30 204 9552.