Kiemelt állások

2017.09.11. 18:23

Gépszerelő, karbantartó

A Pál Sütőgép Szerviz Kft felvételt hirdet az alábbi munkakörbe!

Feladatok

Automatizált és hagyományos Sütő és Édesipari, berendezések, gépekkarbantartása, javítása.

Üzemzavar-, hibaelhárítás.

Terv szerinti ellenőrző, és karbantartó tevékenység

Változó munkahelyen végzett munkavégzés.

Elvárasok

Gépszerelő, karbantartó/géplakatos, autószerelő végzettség, kreativitás.

Gyártó berendezések karbantartásában, javításában, szerzett szakmai tapasztalat.

B” kategóriás jogosítvány

Saját gépjármű

Önálló munkavégzés, rugalmasság.

Előny:

Karbantartásban,javításban szerzett többéves tapasztalat.

Amit kínálunk

Azonnali munkába állás

Hosszú távú munkalehetőség

Megfelelő bérezés

Munkavégzés helye: Zalaegerszeg

Munkarend: Fő állású, teljes munkaidő

Jelentkezni lehet önéletrajzzal, vagy telefonon az alábbi címen!

Telefon: 20/329-7833