Kiemelt állások

2017.10.13. 09:58

Gépbeállító

Az EuropTec Kft zalaegerszegi telephelyére az alábbi munkakörökbe keres munkatársakat:

CNC gépbeállító munkakörbe többéves forgácsolás területén szerzett tapasztalattal 3 műszakba

 Előny: Fanuc vezérlés ismerete és műanyagforgácsolási tapasztalat

minőségellenőr munkakörbe műszaki rajzolvasási és mérési ismeretekkel, előny a mérőprogramozási ismeret

 - Betanított jellegű munkákra: gépkezelés, csomagolás, sorjázás 2 illetve 3 műszakba

Amit kínálunk:

- kiemelt fizetés, széleskörű egyéb juttatásokkal, féléves bónusszal

- modern gyártási környezet, magas színvonalú technológia

- folyamatos fejlődési lehetőség, fiatal, innovatív csapat

Jelentkezését a [email protected] e-mail címre várjuk, ha kérdése van, akkor pedig a 92-550-150-es számon tudunk segíteni.